به‌روزرسانی اندروید مارشملو برای سامسونگ گلکسی A9 منتشر شد ۲۰۱۶

0

 اندروید مارشملو برای سامسونگ گلکسی A9
اندروید مارشملو برای سامسونگ گلکسی A9

به‌روزرسانی اندروید مارشملو برای سامسونگ گلکسی A9 منتشر شد ۲۰۱۶

سامسونگ گلکسی A9 در حال حاضر به‌روزرسانی اندروید مارشملو را دریافت کرده است. این به‌روزرسانی در چین منتشر شده و البته این کشور تنها مکانی است که سامسونگ این گوشی ۶ اینچی را در آن عرضه کرده است. این به‌روزرسانی برای دستگاه‌های آنلاک منتشر شده است و اسمارت‌فون‌هایی قراردادی تا مدتی دیگر قادر به دریافت آن خواهند بود.

این به‌روزرسانی با شماره ساخت A9000ZCU1BPE2 ارایه شده است و برای دریافت آن می‌توانید به منوی تنظیمات مراجعه و از بخش درباره تلفن نسبت به دریافت به‌روزرسانی اقدام کنید، اگر از این طریق قادر به دریافت آن نیستید می‌توانید به صورت دستی اسمارت‌فون خود را به‌روزرسانی کنید.

کاربرانی که موفق به دریافت این به‌روزرسانی شده‌اند، گزارش داده‌اند که این به‌روزرسانی امکانات پایه مارشملو از جمله Doze‌ را داراست که منجر به کاهش مصرف باتری می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این به‌روزرسانی می‌توان به قابلیت تعیین حد دسترسی برنامه‌ها و هم‌چنین Google Now on Tap اشاره کرد.

در نگاه اول ممکن است ارایه این به‌روزرسانی که آن‌هم تنها مختص به کاربران چینی است چندان مهم به‌نظر نیاید اما باید بدانید که با ارایه این به‌روزرسانی اولین عضو از خانواده گلکسی A سامسونگ به مارشملو آپدیت شده است، بنابراین می‌توان انتظار داشت که که دیگر اعضا این خانواده از جمله گلکسی A5 و A7 که در سطح جهانی عرضه شده‌اند نیز به مارشملو به‌روزرسانی شوند.

لینک مطلب

پاسخ دهید