به زودی از 9 پایان نامه‌ برتر قرآنی تقدیر می شود / اتمام داوری برای مقطع دکتری و کارشناسی ارشد

0

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از اتمام داوری پایان نامه های برتر قرآنی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد و گفت: به زودی 9 پایان نامه‌ برتر قرآنی معرفی و تقدیر می شوند

فضل الله ایرجی کجوری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در گفت‌وگو باخبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  داشت: جشنواره پایان نامه‌های قرآنی دانشگاه‌ها همه ساله در راستای ترویج فعالیت های قرآنی و تشویق دانشجویان به نقش آفرینی در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار می شود.

ایرجی کجوری با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ پایان نامه درمقطع کارشناسی ارشد و دکتری مورد داوری قرار گرفته، گفت: تعداد ۳۶۰جلد پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و تعداد ۴۰ جلد دیگر در مقطع دکتری به دبیرخانه این جشنواره رسید که به جز تعداد اندکی، مابقی پایان نامه ها در سال ۱۳۹۴ دفاع شده است.

وی ادامه داد: به انجام داوری های پایان نامه‌ها توسط استادان برتر دانشگاه ها در حوزه علوم قرآن و حدیث طی سه مرحله پایش، داوری اولیه و داوری نهایی انجام شده است. در مرحله اول ۳۴ پایان نامه به مرحله نهایی داوری راه یافتند و جمعا نه پایان نامه برتر در هر دو مقطع مشخص شده است.

وی افزود: اسامی برگزیدگان نهایی این جشنواره به زودی اعلام و دریکی از برنامه های آتی  معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزیدگان تقدیر می شود.

به گزارش خبرنگار ، فراخوان پانزدهمین جشنواره پایان نامه های قرآنی از اردیبهشت ماه سال جاری به تمام دانشگاه های کشور اعم از سراسری، غیرانتفاعی، پیام نور و آزاد اسلامی ارسال شد و تا پایان خردادماه دریافت آثار ادامه داشته است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید