به لانچر مایکروسافت برای اندروید خوش آمد بگویید!

0

به لانچر مایکروسافت برای اندروید خوش آمد بگویید!

بازار اندروید آنقدر داغ و فراگیر است که شرکت بزرگی چون مایکروسافت نیز به رغم داشتن سیستم عامل خاص خود برای رقابت، باز به شکل های مختلف می خواهد در زمین رقیب حاضر باشد و با جذب کاربران، آنها را به اکوسیستم خود راغب نماید. غول ردموند به تازگی لانچر اختصاصی خود به نام Arrow Launcher را برای نسخه 4.0.3 اندروید به بعد منتشر نموده است.

این لانچر به مانند برخی موارد مشابه دیگر، بر ثبت تاریخچه نوع کاربری و نحوه استفاده فرد استوار بوده و بر اساس آن خود را با کاربر وفق می دهد تا آنچه را که مهم تر بوده و استفاده بیشتری دارد، به شکل بهتری در دسترس بگذارد؛ به همین خاطرArrow به عنوان “یک لانچر ساده و شخصی” معرفی شده است. Arrow اپلیکیشن ها را بر اساس تاریخچه استفاده کاربر بازچینی می کند، امکان دسترسی سریع به افرادی که بیشتر با آنها در ارتباط هستید را می دهد، بخش یادآوری یا Reminder خاص خود را دارد، در تب Recent آن نه تنها اپلیکیشن های اجرا شده، که تماس ها، تصاویر و دانلودهای اخیر هم به نمایش در می آیند و در آخر اینکه از پک های آیکون و ویجت های دیگر توسعه دهندگان پشتیبانی می کند. لانچر مایکروسافت کاملا رایگان بوده و می توانید آن را هم اکنون از گوگل پلی دریافت نمایید.

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید