بوئینگ Dreamliner 787 شرکت هواپیمایی قطر در نمایشگاه ۲۰۱۴ سنگاپور

0

گیگر:

253473_503.jpg


شرکت هواپیمایی قطر


نمایش ۴ روزه هواپیمای ۷۸۷ شرکت هواپیمایی قطر

همزمان با اولین حضور این شرکت

در بزرگترین نمایشگاه هوایی آسیا   


۲۰ بهمن ۱۳۹۲

دوحه، قطر – شرکت هواپیمایی قطر اعلام کرد که برای اولین بار در سال میلادی جدید در نمایشگاه سنگاپور که بین ۲۲ تا ۲۵ بهمن ۹۲ در مرکز نمایشگاهی چانگی برگزار خواهد شد با بوئینگ جدید ۷۸۷ Dreamliner خود حضور خواهد یافت. همچنین این اولین باریست که یک شرکت هواپیمایی بوئینگ ۷۸۷ را در این فضا به نمایش می گذارد.
اکبر الباکر، مدیر اجرایی هواپیمایی قطر، گفت: «موجب خرسندی و افتخار ماست که بوئینگ ۷۸۷ جدید را در این نمایشگاه در معرض دید همگان گذاشته و به میهمانان خود فرصت تجربه متمایزی از امکانات داخلی یک هواپیما را می دهیم.»
وی ادامه داد: «آسیا بازار مهمی  برای هواپیمایی قطر بوده و فکر نمی کنم عرصه ی بهتری از نمایشگاه هوایی سنگاپور برای ما وجود داشته باشد تا بتوانیم به زعم خودمان یکی از بهترین و پیشرفته ترین هواپیماهای صنعت هوانوردی را معرفی کنیم.»

 

زین پس پروازهای طولانی با بوئینگ ۷۸۷ هواپیمایی قطر امکانات فوق العاده ای همچون هوای تمیزتر کابین، پنجره هایی با نور قابل تنظیم و صندلی هایی با فضای بیشتر در اختیار مسافران قرار می دهد. بوئینگ Dreamliner قطر ۲۵۴ صندلی دارد که در دو مدل طراحی شده است. ۲۲ صندلی بیزینس کلاس آن ساختار ۱-۲-۱ داشته که کاملا قابلیت تختخوابشو دارند و ۲۳۲ صندلی دیگر با ساختار ۳-۳-۳ مختص اکونومی کلاس هستند.
شما همچنین می توانید از پنل صوتی و تصویری iTouch این بوئینگ متعلق به شرکت هواپیمایی قطر (که در جشنواره های مربوطه جایزه نیز دریافت کرده است) با امکاناتی نظیر آرشیو بیش از ۱۰۰۰ فیلم، منوی قابل برنامه ریزی، آهنگ های متنوع، iPort، ورودی USB، خروجی ریموت دیتا و فضای ذخیره سازی شخصی فوق العاده بهره مند شوید.
شرکت هواپیمایی قطر هم اکنون در ناوگان هوایی خود ۹ فروند از بوئینگ ۷۸۷ Dreamliner را در اختیار داشته و بیش از ۵۱ فروند دیگر نیز سفارش داده است. این بوئینگ بسیاری از مسیرهای پروازی را از مبدأ دوحه پرواز خواهد کرد که از جمله آنها می توان به لندن، اسلو، استکهلم، زوریخ، کوپنهاگ، فرانکفورت، جده، مونیخ، ریاض، دهلی، بنگالورو، دوبی و بروکسل اشاره کرد.

 

در آذر ماه ۹۲ (دسامبر ۲۰۱۳)، هواپیمایی ۵ ستاره قطر با جشن ده سالگی حضور خود در سنگاپور گام بلندی در خدمات هوایی این جزیره برداشت و پر واضح است که این اقدام ازیک طرف تعهدات حرفه ای قطر را به بازار هوانوردی اثبات کرده و از طرف دیگر درمسافران سنگاپوری جهت سفرهای لوکس تر تقاضای شدید ایجاد می کند.  
قطر هم اکنون ۱۴ پرواز هفتگی بین سنگاپور و مرکز پروازی خود در دوحه، که ۱۳۴ مقصد را در سراسر جهان پوشش می دهد، انجام دهد.

بوئینگ Dreamliner 787 شرکت هواپیمایی قطر در نمایشگاه ۲۰۱۴ سنگاپور

نوشته بوئینگ Dreamliner 787 شرکت هواپیمایی قطر در نمایشگاه ۲۰۱۴ سنگاپور اولین بار در های برگ | مرجع سرگرمی و خبری پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید