بیانیه باشگاه راه آهن یزدان درباره خط خوردن میلاد محمدی از فهرست تیم ملی

0

ورزش > لیگ برتر – سایت باشگاه راه آهن نوشت: انتخاب بازیکن حق انکارناپذیر هر سرمربی است و اگر این مربی چهره ای شناخته شده و باتجربه مانند کارلوس کی‌روش باشد بی تردید از این حق قانونی و حرفه ای خود در جهت اعتلای تیم تحت نظرش بیشترین بهره را خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛  سرمربی محترم تیم ملی در انتخاب تازه نفرات تیم ملی پس از اینکه نام میلاد محمدی، بازیکن بااخلاق و باارزش تیم فوتبال راه آهن یزدان را در فهرست خود قرار داد، در ادامه و پس از دیدار این تیم با سپاهان، مبادرت به جایگزینی بازیکن جدیدی به جای او نمود.

باشگاه راه آهن یزدان که همواره تعامل با تیم ملی را در اولویت امور قرار داده، در پی آن است تا با اطلاع از چرایی این تصمیم، چنانچه قصوری متوجه بازیکن مذکور یا این باشگاه بوده، نسبت به اصلاح کاستی‌ها و تعامل بیش از پیش با کادر محترم تیم ملی اقدام نماید.

در شرایطی که هدف همه ما یکی و آن هم موفقیت تیم ملی است، باشگاه راه آهن یزدان با پرهیز از هرگونه جنجال رسانه‌ای حمایت جدی و همیشگی خود را از تیم ملی کشورمان اعلام و امید است در سایه تصمیمات حرفه‌ای سرمربی با دانش تیم ملی، شاهد موفقیت بیش از پیش ملی پوشان عزیزمان باشیم و باشگاه راه آهن یزدان هم بتواند سهمی در این موفقیت‌ها داشته باشد.

 

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید