بیمه هنرمندان پیامدهای مثبتی به دنبال دارد/ تا زمانی که در بورس هستیم، خواهان داریم

0

گیگر:

میترا حجار از پیامد مثبت بیمه هنرمندان و مشکلات زمان بیکاری این قشر سخن گفت.

به گزارش بولتن نیوز، میترا حجار بازیگر سینما در خصوص توجه به صندوق بیمه هنرمندان گفت: من بیمه صندوق هنرمندان نیستم؛ چون یک آدم خرافاتی هستم و فکر می‌کنم اگر بیمه شوم مریض خواهم شد (با لبخند)، اما در اصل اگر به آن توجه ویژه شود پیامدهای بسیار مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: چون مسئول بیمه نیستم، نه اطلاعی دارم و نه اینکه می‌دانم جزئیاتش چیست اما به نظرم در جهت رسیدگی و پیگیری هرچه بیشتر باید شورایی از طرف خانه سینما و تئاتر تشکیل شود تا مشکلات را بررسی و حل کنند. در این راستا اگر از لحاظ خبری نیاز به حمایت از سمت ما باشد، انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: طبیعت و خاصیت کار ما این است تا زمانی که در بورس هستیم و خواهان داریم به ما توجه می شود؛ اما همین که به مرور زمان از بورس خارج شویم، چشم‌ها از ما دورتر می‌شود. به قول معروف فیلمبرداری که تمام می‌شود، ماشین برگشت به منزل هم برای ما نمی‌گیرند که در این فصل از زندگی بیمه کمک های فراوانی به ما خواهد کرد.

این بازیگر در مورد حضور هنرمندان در مراسم خیریه عنوان کرد: خوشبختانه همکاران من به صورت خودجوش از کارهای خیریه حمایت می‌کنند و هر کجا که چنین مراسمی باشد، شاهد حضور هنرمندان و ورزشکاران هستیم.

بازیگر «آتش بس 2» ادامه داد: ما هنرمندان وظیفه داریم، از همنوعان خودمان بخصوص بچه‌های بیمار که نیاز به کمک بیشتری دارند، حمایت کنیم و حضورمان کوچکترین کاری است که انجام می‌دهیم.

بازیگر «خط ویژه» درباره تمایلش نسبت به حضور در مراسم خیریه بیان کرد: به شخصه تمایل فراوانی به حضور و حمایت از کارهای خیریه دارم.

حجار در بخش پایانی صحبت‌های خود از عزت الله انتظامی به عنوان نمونه مثال زدنی در انجام کارهای خیر یاد کرد و گفت: از استاد انتظامی که با وجود کهولت سن و مشکل بیماری در انجام کارهای خیر پیشقدم هستند، قدردانی می کنم. این نشان می‌دهد وی چقدر بزرگ مرد است.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید