بیوک ۲۰۱۷ Envision چینی و بالاترین امتیاز ایمنی از موسسه IIHS !

0

نسخه ۲۰۱۷ بیوک Envision در کشور چین ساخته شده و در آزمون‌های موسسه ایمنی و ترافیک بزرگراه‌های ایالات‌متحده‌امریکا، نمره بالایی دریافت کرده است.

2017-buick-envision-iihs

بیوک ۲۰۱۷ Envision اولین خودروی ساخت چینی هاست که توانسته در تمام تست‌های ارزیابی موسسه IIHS به رتبه خوبی برسد و حالا برای آنکه عنوان ایمن‌ترین شاسی‌بلند از نظر موسسه  IIHS را دریافت کند؛ نیازمند سیستم اجتناب از برخورد خودرو با روبرو است.

2017-buick-envision-iihs-2

وجود ترمز‌های خودکار تقریبا از سال ۲۰۱۶ به عنوان یکی از معیارهای اصلی موسسه IIHS در انجام تست‌های ایمنی در نظر گرفته شده است. ترمزهای خودکار در آزمون اجتناب از برخورد در سرعت ۱۹ کیلومتر در ساعت، موفق عمل کرده و در سرعت ۴۰ کیلومتر برساعت؛ سرعت خودرو را به ۱۴ کیلومتر در ساعت کاهش می‌دهند.

2017-buick-envision-iihs-1

2017-buick-envision-iihs-10

ترمز خودکار به عنوان یک گزینه پیشرفته برای اجتناب از برخورد خودرو با روبرو شناخته شده و وجود چنین سیستمی در خودروها اختیاری است. رقیب اصلی بیوک ۲۰۱۷ Envision آکورا RDX بوده و قیمت پایه آن در ایالات‌متحده‌امریکا  ۴۲۹۹۵ دلار است. بیوک ۲۰۱۷ Envision به یک موتور ۲ لیتری بنزینی و توربوشارژ مجهز بوده و قدرتی معادل با ۲۵۲ اسب‌بخار و گشتاوری ۳۵۳ نیوتن‌متری دارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید