بیوگرافی سهراب مردای وزنه بردار (عکس)

0

گیگر:

زندگینامه و بیوگرافی سهراب مرادی وزنه بردار ایرانی را در سایت تفریحی ناز وب می خوانید. سهراب مرادی وزنه بردار قدر اصفهانی که دلاورانه وزنه های سنگین را بالا کشیده و رقبای قدر خود را در سرارسر دنیا شکست داده و همیشه پرچم کشورمان ایران را برسر دستان خود بالا برده و موجب افتخار همه ی ملت شریف ایران بوده است.

 

حال بد نیست برای قدر دانی از زحمات این دلاور  عزیز هم به شرح حالی از قهرمان ها و سابقه ی درخشان وی در عرصه ی وزنه برداری بپردازیم تا بیشتر با سهراب مرادی دلاور مرد ایران آشنا شویم.

 

بیوگرافی سهراب مردای وزنه بردار (عکس)

nazweb.ir: سهراب مرادی (زاده ۳۱ شهریور ۱۳۶۷ در سده لنجان) درشهرستان لنجان (زرین شهر) در استان اصفهان، وزنه‌بردار اهل ایران است.

 

 

قهرمانی آسیا

سهراب مرادی در مسابقات قهرمانی آسیا در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ به مدال طلا دست یافته‌است.

 

بیوگرافی سهراب مردای وزنه بردار (عکس)

 

المپیک ۲۰۱۲

سهراب مرادی در رقابت‌های المپیک لندن حضور داشت که در مسابقات هشتاد و پنج کیلوگرم، با سه ضربه ناموفق در مرحله یک ضرب از رقابت‌ها حذف شد.

 

 

دوپینگ و محرومیت

دکتر مونیکا اونگار مسئول بخش حقوقی فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری، در مهر ماه ۱۳۹۲ اعلام کرد: یاسین باقری و سهراب مرادی دو وزنه‌بردار ایرانی هستند که دوپینگشان مثبت اعلام شده و هر دو برای دو سال از حضور در رقابت‌های جهانی محروم شده‌اند.

 

 

المپیک ۲۰۱۶

سهراب مرادی توانست در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ ریو دو ژانیرو در وزن ۹۴ کیلوگرم در مجموع با بالابردن وزنه ۴۰۳ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شود.

 

 بیوگرافی سهراب مردای وزنه بردار (عکس)بیوگرافی سهراب مردای وزنه بردار (عکس)

بیوگرافی سهراب مردای وزنه بردار (عکس)

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید