بی‌ام‌و i8 هیبریدی کوپه پیش از شروع نمایشگاه خودرو ژنو رنگ قرمز را به خود می‌بیند

0

گیگر :

به این خاطر خودرو‌ساز واقع در مونیخ سری محدودی از این i8 با نام قرمز پروتونی را در نمایشگاه خودروی ژنو که ماه آینده درهای خود را باز خواهد کرد معرفی خواهد کرد.

همانطور که اسم آن نشان می‌دهد قرمز پروتونی با سایه چشم نوازی از قرمز که خاصه برای این مدل سری محدود تولید شده رنگ‌آمیزی شده است لبه‌هایی از خاکستری تمایز خوبی را نمایش می‌دهند و این i8 ویژه با چرخ‌های آلیاژ W-spoke که برای i8 معمولی با هزینه اضافی نسب می‌شود همراه است. در داخل مسافران دوخت قرمز متمایزی بر روی فرش‌های زیرپا و صندلی‌ها را خواهند دید، به علاوه لبه های از سرامیک مشکی رنگ بر روی دنده و دسته ها نیز وجود خواهد داشت.

بی‌ام‌و هیچ تغییراتی موتوری را انجام نداده، در نتیجه i8 قرمز پروتونی از موتور بنزینی-برقی هیبریدی توربوشارژ ۲۳۱ اسب‌سواری ۱.۵ لیتری سه سیلندری که در پشت صندلی مسافرها و یک موتور ۱۳۱ اسب‌بخاری برقی قرار داده شده روی محور جلو قدرت می‌گیرد. با قدرت ترکیبی ۳۶۲ اسب‌بخار و گشتاوری ۴۲۰ پوند در هر پا، سیستم پیشرانه i8 را از صفر تا صد در ۴.۲ ثانیه می‌برد و به سرعت نهایی بصورت الکترونیکی محدود شده ۱۵۵ مایل (۲۵۰ کیلومتر) می‌رساند. از جهت دیگر، اگر با آرامش رانندگی کنید موتور الکتریکی می‌تواند i8 را تا ۲۲ مایل (۳۵ کیلومتر) همراهی کند.

بی‌ام‌و قرمز پروتونی تنها از ژوئیه تا دسامبر امسال موجود خواهد بود. اما بی‌ام‌و توضیح می‌دهد که قرمز پروتونی سری اولی از انواع مدل‌های محدود i8 می‌باشد.cover

پاسخ دهید