بی ام و آلپینا B7 سدانی بزرگ با سرعتی به اندازه یک ماشین سوپراسپرت

0

گیگر :

اما برای آن تعداد محدود سختگیر که با گزینههای استاندارد در نمایندگی بی ام و محلی خود راضی نمیشوند، این کمپانی بار دیگر با فروشگاه سفارشی آلمانی آلپینا همکاری کرد که بی ام و آلپینا B7 را بسازد. میتوانید آن را به عنوان مدل M بزرگترین سدان بی ام و در نظر بگیرید.

آنها یک بی ام و 750i xDrive را گرفته و و با “ببیشتر” آن را پر میکنند: سرعت بیشتر، تکنولوژی بیشتر، راحتی بیشتر، برای بسیار دلار (یا یورو) بیشتر. دقیقا چقدر دلار بیشتر نمیدانیم ولی میدانیم که بسیار زیاد.

V8 دو توربوشارژ ۴.۴ لیتری از اسب بخار لازم برای پیادهروی ۴۴۵ به ۶۰۰ اسب بخار افزایش یافته. این به اندازهای ست که میتواند خودرو لوکس آلمانی را از ۰ تا ۱۰۰ در ۳.۶ ثانیه برساند و کاملا در قلمرو خودروهای سوپراسپرت میباشد. و گشتاور (torque) حیرتآور ۴۹۴ پوند بر فوت در تنها ۲۰۰۰ دور در ثانیه و تا ۵۹۰ پوند بر فوت در ۳۰۰۰ دور در ثانیه در دسترس شما میباشد. این ممکن است برای کندن یک خانه از فونداسیون کافی باشد.

اما تنها موتور نیست که توجه ویژه به آن شده. سیستم تعلیق و شاسی نیز ارتقا یافتهاند، سیستم تمام چرخ دوباره تنظیم شده، و آلپینا نقشه تغییر دنده جعبه دنده ۸ دندهای را تغییر داده است. و در صورتی که نیاز داشته باشید که اختلافی را در یک جلسه هیئت مدیره در پیست با مسابقه درگ حل کنید یک سیستم کنترل کننده پرتاب خودرو وجود دارد.
در داخل چرمهای شیکتر و تودوزیهای بهتر، تودهای از وسایل دیجیتال سفارشی با انواعی از صفحات نمایش را بر اساس اینکه راننده در حالت راحت یا اسپرت است را دارید و پلاکهای تولید بر روی درها که به مسافر یادآوری کند که در یک ۷ معمولی نیست.

آمدهاید که سفارش خود را بدهید؟ بی ام و آلپینا B7 ۲۰۱۷ در نمایندگیهای خاص بی ام و در سپتامبر (شهریور) موجود خواهد بود قیمت هنوز اعلام نشده است ولی انتظار داشته باشید که به طرز قابل توجهی از بی ام و 750i xDrive که بر اساس آن پایهگذاری شده است با قیمت ۹۷۴۰۰ دلار بالاتر باشد.cover

پاسخ دهید