تئاتر و فیلم سینمایی «پایتخت» هم تولید خواهد شد

0

به نقل از گیگر:

بازیگر فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: تاکنون ما برای هیچ یک از سریال های تلویزیونی محبوب شاهد چنین اتفاقی نبوده ایم و اگر این امر محقق شود مخاطبان بی شماری از تمامی این آثار استقبال خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه تولید «پایتخت» در ۳ مدیوم متفاوت در نوع خود بی نظیر است اظهار داشت: تولید این اثر در مدیوم های مختلف می تواند چرخه اقتصادی هنر کشور را به خوبی به حرکت دربیاورد و باعث رشد و رونق هنر شود. 

خمسه ادامه داد: تیم تولید «پایتخت» به دلیل وفادار بودن به تلویزیون ابتدا در حال حاضر مشغول رایزنی با مسئولان سازمان صدا و سیماست که در صورت موافقت آن ها، برای ایام عید نوروز ۹۵ سریال «پایتخت ۵» را تولید کنند اما اگر مسئولان ما را یاری نکنند فعلاً از ساخت سریال صرف نظر می کنیم و بلافاصله به سراغ تئاتر و یا فیلم سینمایی خواهیم رفت.  

بازیگر فیلم سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا» تأکید کرد: آقای سیروس مقدم به عنوان پدر و به وجود آورنده این سریال محبوب در هر ۳ مدیوم کارگردانی «پایتخت» را بر عهده خواهند داشت و امیدواریم که این ۳ اثر با استقبال خوب از سوی هم میهنان مواجه شود.  

وی در خاتمه این گفتگو در پاسخ به این سوأل که آیا مایل نیست مجدداً حضوری در آثار غیر کمدی داشته باشد گفت: من سال گذشته سریال خوب «میکائیل» را با آقای مقدم کار کردم که تجربه بسیار خوبی بود و مطمئناً اگر فیلم خوبی مانند «بیست» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی به من پیشنهاد شود با طیب خاطر بازی در آن را نیز خواهم پذیرفت؛ علاوه بر این ها من این روزها به شدت مشغول آموزش به هنرجویان مشتاق سینما هستم و قرار است امسال یک تئاتر حرفه ای را نیز کارگردانی کنم.  

پاسخ دهید