تابستان اشکبار ابرستاره‌های مستطیل سبز + تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از ورزش سه، کریس رونالدو که چند روز قبل اعتراف کرده بود دیدن اشک های لیونل مسی در فینال کوپا آمه‌ریکا برایش دردناک بوده، دیشب با چشمانی اشک بار دیدار فینال یورو 2016 را نیمه کاره گذاشت. هر چند اشکهای رونالدو در پایان بازی برای قهرمانی هم سرازیر شد تا او به مانند مسی ناکام نماند.

دو هفته قبل بود که مسی با امید به پایان دادن ناکامی اش در رده ملی، مقابل شیلی قرار گرفت. او که در دو سال گذشته در فینال جام جهانی و فینال کوپا آمه‌ریکای 2015 شکست خورده بود، امیدوار بود که در صدمین سالگرد برگزاری رقابت های کوپا، بتواند به انتظار 23 ساله آرژانتینی ها برای فتح جام پایان بدهد.

تابستان اشکبار ابرستاره‌های مستطیل سبز + تصاویر

به ویژه اینکه او بازی به بازی بهتر شده بود و گل تماشایی اش مقابل آمریکا، امید هواداران آبی سلسته را دو چندان کرد اما فینال با اتفاقات غیرمنتظره ای همراه بود.

آرژانتینی ها که شیلی را در دور گروهی 2-1 شکست داده بودند، در دیدار فینال هر چه تلاش کردند نتوانستند دروازه کلودیو براوو را باز کنند و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.

در پنالتی اوضاع برای مسی بدتر هم شد و او توپ را به آسمان زد و آرژانتین بار دیگر شکست خورد. اشک های مسی در پایان بازی با یک تصمیم غیرمنتظره همراه بود که هنوز خیلی از آرژانتینی ها از شوک آن خارج نشده اند؛ خداحافظی مسی از بازی های ملی.

تابستان اشکبار ابرستاره‌های مستطیل سبز + تصاویر

برخلاف مسی، رونالدو یورو را با پرتغال خوب آغاز نکرد اما وقتی افتان و خیزان به فینال رسیدند، بسیاری پیش بینی کردند که رونالدو می تواند با درخشش در فینال و قهرمان کردن پرتغال، برتری اش نسبت به مسی را به اثبات برساند اما فینال برای CR7 تنها بیست و پنج دقیقه طول کشید.

ضربه شدید دیمیتری پایت، رونالدو را مصدوم کرد و او هر چند تا اواسط نیمه اول در زمین بود اما از چشمان اشک بارش مشخص بود که توان ادامه کار نخواهد داد. در نهایت رونالدو در دقیقه 25 از زمین بیرون رفت تا مشخص شود سرنوشت او و مسی حتی در روزهای بدشانسی هم با هم گره خورده است. البته گل دقیقه 108 ادر شادی را به اردوی پرتغال آورد و رونالدو با پای مصدوم جام قهرمانی یورو 2016 را بالای سر برد!

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید