تابستان خنک و جوایز متعدد در مسابقه فیلیپس

0

تابستان خنک و جوایز متعدد در مسابقه فیلیپس

تابستان گرم‌ترین فصل سال است و بدون شک حضور در کنار ساحل و آب، می‌تواند آن را تبدیل به خاطره‌ای خنک و خاص کند! حال، شرکت‌های فیلپیس و شکوفا الکتریک تصمیم گرفتند تا با برگزاری یک مسابقه از تاریخ ۱۶ تیر تا ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵ و اهدای چندین جایزه ارزشمند، جذابیت را نیز به این خاطره خنک اضافه کنند. پس اگر شما هم دوست دارید تا بخشی از این رقابت شیرین باشید، به مسابقه اینستاگرامی یک تابستان خنک ساحلی بپیوندید.

برای شرکت در مسابقه تنها کافی است که یک گوشی و اکانت در اینستاگرام داشته باشید. پس از آن، یک عکس خلاقانه در کنار ساحل دریا، دریاچه، رودخانه و هر مکانی که سرشار از آب و خنکی است، از خودتان یا دوستان‌تان بیاندازید. به این مورد هم توجه داشته باشید که اگر در تصاویر ارسالی، از محصولات پیرایش و اصلاح فیلیپس استفاده کنید، میزان خلاقیت‌تان نزد ما به حد اعلای خود می‌رسد! پس از گرفتن عکس، هشتگ #philipsaheli را در زیر آن قرار داده و حداقل سه نفر از دوستان‌تان را منشن (mention) کنید (با قرار دادن علامت @، نامشان را در زیر تصویر بیاورید) تا آن‌ها نیز از هنر عکاسی شما باخبر شوند.

برای شرکت در مسابقه به نکات زیر توجه کنید

  • برای تعداد عکس‌های گرفته شده، محدودیتی وجود ندارد اما تلاش نمایید که کیفیت را فدای کمیت نکنید
  • تصاویر گرفته شده فقط از طریق هشتگ (#) داوری می‌شوند و برای همین دقت نمایید تا به درستی از #philipsaheli  در زیر تصویر استفاده کنید.
  • صفحه اینستاگرام شما نباید در تمام طول مسابقه در حالت خصوصی یا Private باشد (به منظور مشاهده تصویر گرفته شده توسط شما).
  • دقت داشته باشید که عکس‌های خودتان را از ۱۶ تیر تا پایان ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ در اینستاگرام قرار دهید تا در این رقابت شرکت داده شوید.
  • لطفا در عکس‌ها، موازین و شئونات مربوط به جامعه را رعایت فرمایید، در غیر اینصورت عکس شما در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

جوایز چه هستند و چگونه اهدا می‌شوند؟

برای این مسابقه، ما ۱۰ جایزه ارزشمند را در نظر گرفته‌ایم که ریش‌تراش فیلیپس S7370 هستند. این دستگاه یکی از بهترین‌ و پیشرفته‌ترین محصولات بهداشت شخصی است که به طور حتم عاشق آن خواهید شد به خصوص اگر پوستی حساس دارید! این جوایز پس از اتمام زمان مسابقه و تعیین برندگان در تاریخ ۳۰ مرداد ماه در همین وب سایت، اعلام خواهد شد.

  • ۵ نفر از کسانی که بهترین و خلاقانه‌ترین عکس‌ها را گرفته و توسط تیم داوری فیلیپس و شکوفا الکتریک به عنوان برترین‌ها انتخاب شوند.
  • ۵ نفر از کسانی که عکس آن‌ها بیشترین تعداد لایک را کسب کرده باشد.
    تذکر: افرادی که به روش‌های غیر معمول اقدام به افزایش لایک کنند، از مسابقه حذف خواهند شد

نکات پایانی

در تاریخ‌های ۱۸، ۲۴ و ۳۱ تیرماه و ۷ مردادماه و در هتل نارنجستان محمود آباد محصولات فیلیپس در کنار سرگرمی‌های مهیج به معرض دید عموم گذاشته می شوند، شما می‌توانید عکس‌های خود را از این مکان گرفته و شانس‌تان را برای برنده شدن افزایش دهید. همچنین با شرکت در این رقابت، شما این اجازه را به برگزار کنندگان خواهید داد تا از عکس‌های به اشتراک گذاشته در این مسابقه، به صورت تبلیغاتی استفاده کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید