تاثیر تیم رسانه‌ای فانی در چالش‌های اخیر آموزش و پرورش

0

رییس کمیسیون آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد بهتر تیم رسانه‌ای وزارت آموزش و پرورش اقدامات مثبت وزیر را منعکس و چالش‌های به وجود آمده بین این وزارتخانه و مجلس را کاهش می‌دهد.

حسین بیرانوند رییس کمیسیون آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی در گفت و گو باخبرنگار   حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ پیرامون استیضاح وزیر آموزش و پرورش و علل این مسئله گفت: در طول فعالیت فانی اقدامات مثبتی انجام شده است.

وی ادامه داد: از جمله این اقدامات رشد 82 درصدی میانگین حقوق معلمان و همچنین افزایش 1.5 نمره‌ای در امتحانات نهایی دانش آموزان است.

بیرانوند با بیان اینکه فانی در طی سه سال روند روند مطلوبی را طی کرده، عنوان کرد: در حوزه اطلاع رسانی ضعیف عمل شد لذا اقدامات مثبت آموزش و پرورش به درستی منعکس نشده است.

رییس کمیسیون آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چنانچه گروه رسانه‌ای وزیر عملکرد بهتری نشان می‌داد وضعیت مدیریت آموزش و پرورش اکنون با چالش روبرو نمی‌شد، بیان کرد:‌ زمان مناسبی برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش انتخاب نشده چرا که برخی از مشکلات ریشه در گذشته دارد.

بیرانوند ادامه داد: از جمله مشکلات ریشه‌دار می‌توان به معضل معیشتی و منزلتی فرهنگیان اشاره کرد که صرفا با تغییر وزیر، در این زمینه توفیقی حاصل نمی‌شود.

وی عنوان کرد:‌ با تقویت تیم رسانه‌ای انتقال عملکرد وزارتخانه هرچه بهتر برای عموم جامعه منعکس می‌شود.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید