تارزان، این بار روی پرده سینما

0

تارزان، این بار روی پرده سینما

دیوید یتس کارگردان نامی سینمای جهان که فیلم های هری پاتر و محفل ققنوس ، هری پاتر و شاهزاده دورگه و هری پاتر و یادگاران مرگ را کارگردانی کرده است امسال فیلمی جدید را روی پرده سینما میفرستد. فیلمی که تا کنون اقتباس های متعددی از آن ساخته شده و حتی یکی از مشهور ترین نمایش های آن توسط کمپانی دیزنی به صورت یک انیمیشن مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفته است حالا با شکل و شمایلی جدید مجددا روی پرده های سینما به نمایش در خواهد آمد.

فیلم افسانه تارزان (The Legend of Tarzan) یک فیلم اکشن و ماجراجویانه محصول سال 2016 امریکاست که در 1 جولای 2016 به روی پرده سینما خواهد رفت. فیلم نامه ی این اثر را آدام کوزاد و کریگ بریور بر اساس کتاب تارزان نوشته ادگار رایس باروز نوشته اند و مارگوت رابی، الکساندر Skarsgard، کریستوف والتز و… در این فیلم نقش آفرینی میکنند. جالب است بدانید که هنری کویل، تام هاردی و چارلی Hunnam هم در لیست بازیگرانی که قرار بود در نقش تارزان بازی کنند قرار داشتند. داستان این فیلم در کنگو و لندن اتفاق می افتد. مردی که به عنوان تارزان شناخته میشود جنگل های آفریقا را برای زندگی در لندن رها میکند. لرد گری استاک و همسرش جین پورتر دوست او هستند. بعد از مدتی تارزان به عنوان نمایده تجاری پارلمان برای تحقیقات در مورد یک معدن دوباره به کونگو فرستاده میشود بی خبر از اینکه چه اتفاق هایی در انتظار اوست….

جالب است بدانید فیلم افسانه تارزان در واقع 49مین اقتباس از این داستان است که به صورت فیلم (از جمله انیمیشن) در می آید و اولین باری که تارزان در سینماها به نمایش در آمده به سال 1918 یعنی 98 سال پیش بر می گردد!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید