تاریخ احتمالی معرفی iPhone 5se و iPad Air 3 مشخص شد

0

تاریخ احتمالی معرفی iPhone 5se و iPad Air 3 مشخص شد

در چند وقت اخیر شایعه ای مبنی بر معرفی یک آیفون 4 اینچی جدید از سوی اپل بوده ایم و پس از آن خبرهایی مبنی بر معرفی نسل جدید تبلت های آیپد سری Air اپل نیز به گوش میرسید.حال به نظر میرسد تاریخ معرفی آیفون و آیپد جدید اپل مشخص شده است. همراه ما باشید.

 

به نظر می آید اپل قصد دارد طی رویدادی سه شنبه 15 مارچ آیفون 5se را به همراه iPad Air3 معرفی کند و احتمالا هر دو این محصولات چند روز پس از معرفی به بازار فروش نیز عرضه شوند.طبق گفته ی وب سایت 9to5Mac در روز جمعه،اپل 18 مارچ محصولات جدید را به بازار عرضه خواهد کرد اما خاطر نشان کرده است که این برنامه ی معرفی ممکن است تغییر کند.به طور معمول همیشه کمپانی اپل محصولات جدید خود را با فاصله ای کم از زمان معرفی به بازار عرضه میکند اما به نظر میرسد این بار اپل قصد دارد در سرعت ارائه ی محصولات به بازار از خودش نیز سبقت بگیرد و تنها به فاصله ی 3 روز از زمان معرفی، محصولات جدید خود را وارد بازار کند.

همان طور که مستحضر هستید آیفون جدید اپل که با مدل 5se آن را میشناسیم قرار است جایگزین به روز شده ی iPhone 5s باشد که با تغییراتی مانند اضافه شدن ویژگی Apple Pay و بهبود هایی در عملکرد دوربین و دیگر ویژگی هایی که در iPhone 6 وجود دارد معرفی خواهد شد.5se احتمالا به پردازنده ی a9 و پردازنده ی کمکی M9 مجهز خواهد شد و در نسخه های 16 و 64 گیگابایتی عرضه خواهد شد.در مورد آیپد جدید نیز انتظار میرود iPad Air 3 شباهت بسیاری به iPad Pro داشته باشد و از قلم هوشمند به همراه ویژگی های کاربردی و لوازم جانبی هوشمند پشتیبانی کند.

اپل تا این لحظه رویداد 15 مارچ را تائید نکرده است در حالی که این کمپانی برنامه ی خود را برای اواخر فوریه در کنگره ی موبایل اعلام کرده است.به هر حال مطمئنا این کمپانی به زودی طی مراسمی محصولات جدید خود را معرفی خواهد کرد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید