تاریخ انتشار بازی Total War: Warhammer اعلام شد

0

تاریخ انتشار بازی Total War: Warhammer اعلام شد

سازندگان کهنه کار فعال در سبک استراتژی یعنی اعضای استودیو Creative Assembly ظرف دو سه سال اخیر به معنای واقعی کلمه ما را غافلگیر کرده و تشنگان سبک استراتژی را به موجب انتشار مسلسل وار عناوین جدید خود حسابی سیراب کرده اند. در واقع هنوز عرق تجربه کنندگان بازی Total War: Rome به طور کامل خشک نشده بود که خیلی زود شاهد انتشار بازی Total War: Attila بودیم و پس از آن هم بلافاصله اعضای استودیو Creative Assembly و ناشر اصلی سری توتال وار یعنی شرکت سگا وعده ی ساخت بازی Total War: Warhammer را به هواداران این مجموعه دادند. حال مشخص شده است که علاقمندان نسخه ی جدید و بسیار مورد انتظار سری توتال وار، بسیار زود تر از آن چه انتظارش را می رفت شاهد انتشار بازی Total War: Warhammer خواهند بود.

بنا بر اعلام ناشر این اثر یعنی شرکت سگا، بازی Total War: Warhammer در تاریخ 28 آوریل سال 2016 میلادی منتشر خواهد شد و باید گفت که همانند نسخه های پیشین سری توتال وار، این بازی نیز تنها به پتلفرم PC خواهد آمد. اما مسلماً جالب تر از تاریخ انتشار این اثر، نخستین DLC این بازی و محتوا های درون آن است که بیش از هر چیز نظر ها را به سمت خود جلب می کند. این DLC که در واقع یک بسته ی الحاقی مبتنی بر نژاد خواهد بود، Chaos Warriors نام دارد و قرار است نژادی جدید به همین نام را به چهار گروهی که در بازی اصلی حاضر هستند، یعنی صورت سبز ها، امپراتوری انسان ها، لرد های خون آشام و دورف ها بیافزاید. نژاد Chaos Warriors (که تصاویر قهرمانان و واحد های تهاجمی مربوط به آن را لابلای این متن مشاهده می کنید) در واقع نوعی نژاد هیبرید به نظر می رسند و از لحاظ نوع قهرمانان و واحد هایی که در این نژاد وجود دارد حتی می توان آن ها را از برخی جهات بسیار جذاب تر و جالب توجه تر از گروه صورت سبز ها ( که مبتنی بر غول ها، گابلین ها، ترول ها و مهم تر از همه اورک ها هستند ) قلمداد کرد.

 total -war-1

سوای این نژاد تازه وارد و جالب توجه که قهرمانان حاضر در آن طراحی هنری تاریک، خشن و بسیار جذابی دارند، در محتوای الحاقی Chaos Warriors سه قهرمان جدید نیز حضور خواهند داشت که هر کدام از آن ها به یکی از گروه های حاضر در این بازی تعلق دارند و علاقمندان بازی Total War: Warhammer می توانند از وجود آن ها در طول مراحل این اثر بهره مند شوند. البته حضور این قهرمانان سه گانه تنها به ویژگی های تهاجمی و اسلحه ها و جادو های منحصر به فرد شان محدود نمی شود و در این میان هر کدام از آن ها خط داستانی و ماموریت های اصلی و جانبی منحصر به خود را در طول این بازی خواهند داشت. گفتنی است که بسته ی الحاقی Chaos Warriors برای کسانی که بازی Total War: Warhammer را پیش خرید کرده باشند کاملاً رایگان خواهد بود.

 total-war-2

البته سازندگان این بازی برای افراد علاقمند به نسخه های ویژه نیز نسخه ای مجزا از بازی Total War: Warhammer را در نظر گرفته اند که با نام نسخه ی High King شناخته می شود. دارندگان این نسخه از بازی می توانند علاوه بر بازی Total War: Warhammer از تعدادی آیتم فیزیکی نیز بهره مند شوند که حاوی مواردی نظیر یک نقشه ی کامل و با کیفیت از کل محیط این اثر، یک محافظ بسیار خوش ساخت برای نگهداری دیسک بازی، حلقه ای خوش تراش از نژاد دورف ها، کتابی مشتمل بر طرح های هنری این بازی، نوعی راهنما برای چینش استراتژی های کارآمد در طول مراحل این اثر و دیگر مواردی از این دست را در بر می گیرد.

 total-war-3

در پایان بد نیست اشاره ای کوتاه هم به گیم پلی بازی Total War: Warhammer داشته باشیم. این نسخه از بازی نیز همانند عناوین پیشین سری توتال وار از سبک استراتژی نوبتی بهره می برد و در ساختار خود دو دنیای منحصر به فرد و جذاب توتال وار و وارهمر را به هم پیوند داده است. به این ترتیب که گیم پلی این اثر همان گیم پلی آشنای نسخه های پیشین سری توتال وار خواهد بود اما ساختار داستانی و شخصیت های حاضر در این بازی همگی از دنیای وارهمر پا به این اثر گذاشته اند.

 total-war-0

در واقع بازی Total War: Warhammer را می توان نخستین عنوان از سری توتال وار محسوب کرد که به جای ساختار داستانی واقع گرا و اتکا بر وقایع تاریخی واقعی، از داستان و شخصیت هایی کاملاً فانتزی و خیالی در ساختار خود بهره می برد. با توجه به این نکته که اعضای استودیو Creative Assembly تا این لحظه بیشتر به ارائه ی نمایش های اسکریپت شده از این بازی بسنده کرده بودند و اطلاعات عینی موجود از گیم پلی این اثر چندان فراوان به نظر نمی رسیدند، این انتظار می رفت که بازی Total War: Warhammer کمی دیر تر از زمان اعلام شده ی فعلی و به طور مثال در تعطیلات پایانی سال 2016 میلادی عرضه شود. اما با اعلام ناشر این بازی اکنون مشخص شده است که هواداران سری توتال وار زمان کم تری را باید به انتظار جدید ترین نسخه از این سری یا همان Total War: Warhammer بنشینند. اثری که به نظر می رسد یکی از بهترین، مفصل ترین و جذاب ترین عناوین سری توتال وار خواهد بود.    

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

    

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید