تاریخ اکران اسپین آف فیلم مردان سیاه پوش مشخص شد

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

تاریخ اکران اسپین آف فیلم «مردان سیاه پوش» مشخص شد.

حتما شما هم خبر دارید که استودیو سونی در حال ساختن یک اسپین آف از فیلم «مردان سیاه پوش» است.

طبق خبر های منتشر شده از خبرگزاری ددلاین ، استودیو «سونی» که در حال ساخت اسپین آف فیلم «مردان سیاه پوش» است ، تاریخ اکران این اسپین آف رو مشخص کرده است. یک موضوع بحث برانگیز که شاید جذابیت این اسپین آف رو کاهش دهد ، این است که «ویل اسمیت» و «تامی لی جونز» ، بازیگران اصلی این فیلم در این اسپین آف حضور ندارند اما به گفته سازندگان این اسپین آف ، داستان این اسپین آف حول داستان سری فیلم های «مردان سیاه پوش» است و شاید داستانی هیجان انگیز تر از این سری فیلم داشته باشد. این پروژه ، یک پروژه متفاوت و مستقل نسبت به پروژه «MIB 23» است. «جونا هیل» ، از بازیگران فیلم «MIB 23» ، درباره این پروژه اظهارنظر های جالبی انجام نداده است و از کلماتی همچون “پروژه ای پیچیده” و یا “مشکل ساز” برای توصیف این فیلم استفاده کرده است. این اسپین آف که هنوز عنوانی برایش مشخص نشده و یا منتشر نشده است ، داستانی را برای ما به نمایش می گذارد که به قلم «مت هالووی» و «آرت مارکوم» نوشته شده است. استودیو سونی تاریخ اکران این فیلم رو ۱۷ می ۲۰۱۹ اعلام کرد. این تاریخ یک تاریخ هیجانی است زیرا در این تاریخ ما شاهد رقابت بین این فیلم و فیلم «John Wick: Chapter Three» خواهیم بود. فیلم «John Wick: Chapter Three» نیز در همین تاریخ اکران خواهد شد. تهیه کنندگی این اسپین اف برعهده «والتر پارکس» و «لوری مک دونالد» خواهد بود. «استیون اسپیلبرگ» ، کارگردان با استعداد و مشهور هالیوودی نیز تهیه کنندگی و نظارت بر این پروژه رو برعهده خواهد داشت.

‘شاید همین موضوع باعش بشه که ما با یک پروژه حرفه ای طرف باشیم. سازندگان این اسپین اف قصد دارند تا تبلیغات زیادی برای این فیلم انجام دهند و این فیلم رو در بیشتر کشور های جهان اکران کنند تا بتوانند فروشی بیشتر نسبت به سه قسمت قبلی این سری فیلم داشته باشند. «والتر پارکس» درباره این اسپین آف اینگونه میگوید که : ” هیجان بسیار زیادی داره وقتی بفهمی که نوشتن یک فیلمنامه رو تموم کردی و الان یک فیلم در دستته. ارت و مت جزو بهترین نویسنده هایی هستند که تو زندگیم دیدم و خیلی خوب از سری های قبل مردان سیاه پوش ، داستان های جالبی خلق کردند. مطمعنم احساس تازگی و هیجان رو در این اسپین آف حس خواهید کرد.”  فیلم اصلی «مردان سیاه پوش» برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ ، یعنی حدود ۲۰ سال پیش اکران شد و تونست فروش جهانی معادل ۵۸۹ میلیون دلار رو کسب کنه. فروش جهانی قسمت دوم فیلم «مردان سیاه پوش» ۴۴۱ میلیون دلاری بود. این قسمت نقد های زیاد جالبی رو از طرف بینندگان دریافت نکرد. در حالی که قسمت سوم فیلم «مردان سیاه پوش» از نظر ساخت ، نگاه های مثبتی رو به دنبال داشت و تونست با فروش ۶۴۲ میلیون دلاری ، موفقیت خوبی رو کسب کنه. «بری سانن فیلد» کارگردانی هر سه قسمت این سری فیلم رو برعهده داشته است.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید