تایید وجود پنل OLED در مک‌بوک پروهای جدید اپل

0

 از تصاویری که به‌تازگی منتشر شده است، می‌توانیم به وجود پنل OLED در مک‌بوک پروهای جدید پی ببریم. این تصاویر توسط یک منبع ناشناس که در یکی از شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی اپل در کشور چین مشغول به کار است، به مسئولین وبسایت CultofMac تحویل داده شده است. این پنل مستقیما در بالای کیبورد قرار گرفته و عملکردی مانند دکمه‌های فانکشن را از خود نشان خواهد داد. احتمالا این پنل قابلیت شخصی‌سازی را نیز به همراه خواهد داشت.

بر اساس این تصاویر، مک‌بوک پروهای جدید اپل از دو پورت یو‌اس‌بی نوع سی در قسمت چپ و دو پورت نیز در قسمت راست برخوردار خواهند بود. همچنین یک جک هدفون نیز در قسمت راست بدنه به چشم می‌خورد.

اگر از دنبال‌کنندگان آی‌تی‌رسان باشید، مطمئنا اطلاع دارید که هفته گذشته به نقل از Ming-Chi Kuo، خبر به‌روزرسانی مک‌بوک پروها با پنل OLED را به شما داده بودیم.

ما دوست داریم که مک‌بوک پروهای جدید اپل را در کنفرانس WWDC 2016 که روز بیست و ششم خرداد برگزار می‌شود، ببینیم. اما متأسفانه خبری در مورد تاریخ عرضه این محصول منتشر نشده است.

Macbook-OLED-Panel-1

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش٬ انواع کارهای گرافیکی رو هم انجام میدم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هستش٬ اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم٬ نویسندگی رو هم در کنار گرافیک دنبال می کنم. همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید