تجاوز به این نوعروس باکره و سلاخی کردنش (عکس)

0

گیگر:

خبر هولناک از تجاوز وحشیانه به یک نو عروس باکره و تکه تکه کردن بدن او ….

 

 

تجاوز جنسی وحشیانه به یک نو عروس باکره و مثله کردن و سلاخی بدنش پلیس را وارد عملیات مهمی کرد. مارین دختر 22 ساله ایست که تنها چندماه از ازدواجش با یک افسر ارتش دریایی آمریکا می گذرد.

 

هنگامی که مارین در خانه تنها بود به یکباره به او حمله می شود و پس از تهدید او به قتل توسط مردی ربوده شد و بعد از دور کردن او از محل سکونتش در کالیفرنیا،مارین را به یک کلبه ی جنگلی برد و پس از تعرض های بی شرمانه، مارین به دست وی به طرز هولناکی سلاخی میشود؛ همه ی اینها در حالیست که همسراو به ماموریت رفته بود.

 

تجاوز به این نوعروس باکره و سلاخی کردنش (عکس)

به گزارش ناز وب و بر اساس گزارش پلیس، لویس پرز مرد 48 ساله ایست که مارین را پس از ضرب و شتم فراوان می رباید و پس از تعرض های بی شرمانه متعدد، او را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند و بدن مرده ی او را تکه تکه می کند.

 

او به قدری بی رحم بود که تکه ای از بدن او را برای همسر مارین ارسال کرد.پلیس محلی کالیفرنیا در ادامه افزود: لویس پرز در یکی از روستاهای اطراف کالیفرنیا کشاورز است و هدفش از قتل او تنها زیبایی این دختر جوان بود.

 

تجاوز به این نوعروس باکره و سلاخی کردنش (عکس)

پلیس در پایان خاطرنشان کرد: لویس به اتهام آدم ربایی،ضرب و شتم، تعرض و قتل عمد دستگیر و بازداشت شد و پرونده ی وی به محض تکمیل شدن به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد تا قاضی برای این قاتل جانی تصمیم بگیرد.

 

مطالب مرتبط

 

تجاوز وحشیانه دو پلیس به خواهران نوجوان +عکس 18+

تجاوز وحشیانه به دختر 18ساله با حکم دادگاه!

دو روز تجاوز وحشیانه جنسی به دختر 7 ساله (عكس)

عکس های تجاوز وحشیانه به زنان آلمانی (18+)

تجاوز وحشیانه پسر 21 ساله به پیرزن 95 ساله (عکس)

تجاوز وحشیانه به این دختر 18 ساله مقابل هزاران نفر!

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید