تجاوز وحشیانه به عروس باکره و سلاخی بدنش + تصاویر

0

تجاوز وحشیانه به عروس باکره و سلاخی بدنش + تصاویر

تجاوز جنسی وحشیانه به یک نو عروس باکره و مثله کردن و سلاخی بدنش پلیس را وارد عملیات مهمی کرد. مارین دختر 22 ساله ایست که تنها چندماه از ازدواجش با یک افسر ارتش دریایی آمریکا می گذرد.

 

هنگامی که مارین در خانه تنها بود به یکباره به او حمله می شود و پس از تهدید او به قتل توسط مردی ربوده شد و بعد از دور کردن او از محل سکونتش در کالیفرنیا،مارین را به یک کلبه ی جنگلی برد و پس از تعرض های بی شرمانه، مارین به دست وی به طرز هولناکی سلاخی میشود؛ همه ی اینها در حالیست که همسراو به ماموریت رفته بود.

تجاوز وحشیانه به عروس باکره و سلاخی بدنش + تصاویر

به گزارش سماتک و بر اساس گزارش پلیس، لویس پرز مرد 48 ساله ایست که مارین را پس از ضرب و شتم فراوان می رباید و پس از تعرض های بی شرمانه متعدد، او را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند و بدن مرده ی او را تکه تکه می کند.

 

او به قدری بی رحم بود که تکه ای از بدن او را برای همسر مارین ارسال کرد.پلیس محلی کالیفرنیا در ادامه افزود: لویس پرز در یکی از روستاهای اطراف کالیفرنیا کشاورز است و هدفش از قتل او تنها زیبایی این دختر جوان بود.

تجاوز وحشیانه به عروس باکره و سلاخی بدنش + تصاویر

پلیس در پایان خاطرنشان کرد: لویس به اتهام آدم ربایی،ضرب و شتم، تعرض و قتل عمد دستگیر و بازداشت شد و پرونده ی وی به محض تکمیل شدن به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد تا قاضی برای این قاتل جانی تصمیم بگیرد.

 

مطالب مرتبط:

 

جلاد داعش در حال سلاخی سرباز نظامی (تصاویر 18+)

 

تجاوز مرگبار به دانش آموز دختر در خانه شیطان + تصاویر

 

تجاوز جنسی خشونت بار مرد جوان به دختر بچه زیبا (عکس)

 

پسر 14 ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را کشت + تصاویر

 

تجاوز جنسی به دختران در اردوی مختلط قزوین

پاسخ دهید