تجاوز پسر ایرانی به دختر افغانی و سوزاندنش با اسید (عکس)

0

گیگر:

 ماجرای دردناک تجاوز یک پسر ایرانی به دختر مهاجر افغانی و سوازندن این دختر با اسید !

 

 

در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان به نام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ورامین , روز یکشنبه ۲۲ فروردین , خانواده ستایش اقدام به انتشار اطلاعیه ای مبنی بر مفقود شدن دخترشان می کنند و تمام منطقه و محله زندگی را به دنبال ستایش جستجو می کنند . اما شب هنگام جسد سوخته ستایش از منزل همسایه یافت می شود .

 

طی مصاحبه با پدر ستایش قریشی دخترک شش ساله مهاجر افغان, روز یکشنبه وقتی ستایش از منزل بیرون میرود , نمیدانسته که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند . پسر اقدام به ربودن دختربچه می کند و دختر را به خانه خودشان میکشاند و پس از جنایت هولناک و قتل , با ریختن اسید جسد بیجان ستایش را میسوزاند و پس از آن سعی می کند تا جسد را معدوم کند تا آثار جنایت را از میان بردارد اما موفق به این کار نمی شود . پسر شیطان صفت این مسئله را با دوست خود در میان میگذارد اما دوست وی پیشنهاد می کند تا مسئله را با پدر خود در میان بگذارد .

 

 

تجاوز پسر ایرانی به دختر افغانی و سوزاندنش با اسید (عکس)

 

 

پس از آنکه خانواده قاتل از جنایت مطلع می شوند , طی تماس های مکرر تلفنی با پدر ستایش عنوان می کنند که دخترتان در همین نزدیکی است و بزودی پیدا میشود . بر اساس آنچه که پدر مقتول عنوان کرده است هدف پدر قاتل این بوده تا جسد را به بیرون از خانه منتقل کند و در جایی رها کند اما موفق به این کار نمی شوند و در همان شب پلیس نیروی انتظامی با حاضر شدن در محل جسد با آثار سوختگی با اسید را از منزل قاتل خارج می کند و پسر قاتل نیز دستگیر می شود .

 

گزارش پزشکی قانونی تا این زمان منتشر نشده اما اطلاعاتی مبنی بر تجاوز به عنف در این جنایت هولناک بسیار محتمل و قابل پیش بینی می باشد .

 

تجاوز پسر ایرانی به دختر افغانی و سوزاندنش با اسید (عکس)

 

توجه:

کلیه مطالب و عکسهای منتشر شده تا کنون تایید یا رد نشده اند ولی در حال حاضر بیشتر رسانه های مجازی این خبر را بازنشر نموده اند لذا سایت نازوب در صورت دریافت خبر تکمیلی و حتی تکذیبیه آن را به اطلاع شما خواهد رساند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید