تجربه ای بهتر از بازی The Witcher 3 در دنیای HD

0

تجربه ای بهتر از بازی The Witcher 3 در دنیای HD

یکی از قابلیت های مهمی که علاقه مندان به بازی های کامپیوتری بر روی پلتفرم PC از آن برخوردار هستند امکان استفاده از ماد های گرافیکی گوناگون برای پر رنگ و جلوه ساختن هر چه بیشتر شکل ظاهری بازی های کامپیوتری محبوب و پر مخاطب است. در این میان بازی The Witcher 3: Wild Hunt بی شک یکی از محبوب ترین بازی های کامپیوتری ساخته شده در طی ماه های اخیر است که از زمان انتشار آن شاهد ساخته شدن ماد های مختلف و متنوعی برای این بازی بوده ایم. ماد هایی که تعداد قابل توجهی از آن ها را ماد های گرافیکی تشکیل داده اند. پیش از این در قالب مطالب مختلف به معرفی تعدادی از این ماد های گرافیکی پرداخته بودیم و در مطلب پیش رو نیز قصد معرفی یکی دیگر از این ماد ها را داریم.

 

 

ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked Project را شاید بتوان یکی از بهترین ماد های گرافیکی موجود برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt قلمداد کرد که توسط یکی از علاقه مندان به سری بازی های ویچر با نام مستعار Halk Hogan PL ساخته شده است و پیش از این نیز در خلال مطالب خود به معرفی نسخه ی دوم از آن پرداخته بودیم. حال مدتی است که نسخه ی سوم از این ماد گرافیکی در اختیار علاقه مندان به بازی The Witcher 3: Wild Hunt قرار گرفته است و بد ندیدیم که اشاره ای هم به این نسخه از ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked Project داشته باشیم. همان گونه که پیش تر هم به آن اشاره کرده بودیم ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked Project را در کل می توان یک پک HD غیر رسمی برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt در نظر گرفت که با نصب بر روی نسخه ی PC این بازی رنگ و جلای دو چندانی به برخی بافت های موجود در این بازی خواهد داد. در نسخه ی سوم از ماد گرافیکی مذکور شاهد تغییرات قابل توجهی هستیم و در واقع طیف گسترده تری از بافت های به کار رفته در بخش گرافیکی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در نسخه ی جدید این ماد گرافیکی ارتقا یافته اند. به عنوان مثال تقریباً تمامی بافت های سنگی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در نسخه ی سوم از ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked Project ارتقا یافته اند و این نکته را در رابطه با سایر بافت های موجود در این بازی از جمله بافت های مربوط به سقف های سفالی ، کنده های درخت ، سطوح چوبی ، زمین های سنگ فرش شده و برخی بافت های درختچه مانند و گیاهی موجود در این بازی نیز می توان مشاهده کرد. حتی در نسخه ی سوم ماد گرافیکی یاد شده بافت های مربوط به چاله های آب و قارچ های سمی نیز به لیست بافت های ارتقا یافته ی موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt اضافه گشته اند و از این لحاظ می توان بخش دیداری بازی The Witcher 3: Wild Hunt را به موجب نصب این ماد گرافیکی پر جلوه تر از قبل تجربه کرد.

 witcher3

شاید یکی از دغدغه های اصلی استفاده کنندگان از ماد های گرافیکی (و حتی غیر گرافیکی) مربوط به بازی های کامپیوتری مختلف وجود مقادیری افت فریم در هنگام اجرای ماد های مذکور باشد. با این حال سازنده ی ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked Project مدعی است که خود به اجرای این ماد گرافیکی توسط کارت گرافیک مدل Radeon HD 7970 پرداخته و در حین اجرای این بازی با هیچ گونه افت فریم قابل توجهی مواجه نشده است. از سوی دیگر استفاده از ماد گرافیکی The Witcher 3 HD Reworked Project درد سر و گرفتاری چندانی را به همراه ندارد. به این ترتیب که تنها کافی است تا پوشه ی مربوط به این ماد گرافیکی که با عبارت modHDReworkedProject شناخته می شود را در پوشه ی اصلی بازی The Witcher 3: Wild Hunt و در پوشه ی Mods کپی کرده و پس از آن به اجرای این بازی بپردازید. بنا بر این اگر به استفاده از این ماد گرافیکی علاقه مند هستید می توانید به جستجوی نام آن یعنی The Witcher 3 HD Reworked Project بپردازید.     

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید