تجمع هواداران استقلال مقابل ساختمان وزارت ورزش تا بلاتکلیفی منصوریان

0

آیا علیرضا منصوریان سرمربی استقلال می شود؟

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، انتخاب سرمربی تیم فوتبال استقلال برای فصل آینده – که از مدتها قبل هم مشخص بود علیرضا منصوریان است – حالا به یکی از سوژه های اصلی دو روز اخیر فوتبال تبدیل شده و جالب اینکه برخی اعضای هیات مدیره از انتخاب قطعی وی خبر داده اند اما مشخص نیست چرا باشگاه با وجود قطعی بودن انتخاب منصوریان کماکان در حال کشمکش هستند.

خبرگزاری مهر نوشت که روز گذشته اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در نشست خود برنامه های علیرضا منصوریان را بررسی کردند و قرار شد که روز چهارشنبه هم دو گزینه دیگر را در وزارت ورزش و جوانان ارزیابی کنند.

این خبرگزاری همچنین در خبر دیگری عنوان کرد که هیات مدیره باشگاه استقلال امروز (سه شنبه) تشکیل جلسه داد تا سرمربی جدید این تیم را به جای پرویز مظلومی انتخاب و معرفی کند. پیش از تشکیل جلسه، علیرضا منصوریان گزینه اصلی هدایت آبی‌ها به وزارت ورزش رفت و با بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه نشستی را برگزار کرد. این نشست برای گزینه مربیگری استقلال نتیجه بخش بود و افشارزاده روی انتخاب منصوریان نظر مثبت داشت.
در حالی انتخاب منصوریان برای سرمربی گری استقلال رنگ و بوی جدی به خود گرفته است که این انتخاب در شرایطی صورت گرفت که از قرارداد دو ساله پرویز مظلومی با باشگاه استقلال یکسال دیگر باقی مانده و تکلیف وی از سوی مسئولان باشگاه مشخص نشده است.


خبرگزاری ایرنا نیز از  تجمع استقلالی ها مقابل وزارت ورزش و جوانان خبر داد و نوشت: جمعی از هواداران تیم فوتبال استقلال تهران برای تسریع در تعیین تکلیف وضعیت این تیم در فصل آینده فوتبال کشور مقابل ساختمان وزرات ورزش و جوانان در تهران تجمع کردند.

تجمع کنندگان شعارهایی علیه سرپرست باشگاه و اعضای هیات مدیره سر می دهند و خواستار مشخص شدن هر چه زودتر وضعیت تیم برای فصل آینده فوتبال ایران هستند.

«بهرام افشارزاده» سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نیز چند نماینده هوادار استقلال را به دفتر خود دعوت کرد تا سخنان نمایندگان معترضان را بشنود.

این خبرگزاری همچنین نوشت که معینی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال که در میان هواداران مقابل وزارت ورزش حضور داشت در مورد انتخاب سرمربی گفت که قرار بود نام علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال امروز اعلام شود اما نمی دانم چرا نجف نژاد روز گذشته وی را معرفی کرد.

با این وجود سایت رسمی باشگاه استقلال بعدازظهر امروز در اطلاعیه ای کوتاه اعلام کرد که اسامی کاندیداهای سرمربیگری تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه استقلال پس از بررسی های لازم به جناب آقای دکتر گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان گزارش خواهد شد، تا تصمیم نهایی توسط ایشان به عنوان ریاست محترم مجمع باشگاه اتخاذ گردد.همچنین بهرام افشارزاده سرپرست استقلال هم در این مورد به سایت باشگاه گفت: من همیشه برای جامعه رسانه کشور احترام ویژه‌ای قائل بودم و هستم و رسانه‌‌های ورزشی و بخش‌های ورزشی رسانه‌ها را از ارکان اصلی موفقیت ورزش کشور دانسته و می‌دانم اما متاسفانه امروز بازهم شاهد رفتاری غیرحرفه‌ای، غیراخلاقی و عجیب از برخی رسانه‌‌ها بودیم.وی ادامه داد: قرار است جلسه هیأت مدیره باشگاه راس ساعت ۱۴ در وزارت ورزش و جوانان برگزار شود و در این نشست قرار است برنامه دو گزینه مربیگری استقلال، غیر از علیرضا منصوریان را بررسی کنیم و در پایان این جلسه سرمربی جدید معرفی شود. نمی‌دانم برخی رسانه‌ها چگونه هنوز جلسه نهایی برگزار نشده است برای خودشان بریده‌اند و دوخته‌اند و نام سرمربی استقلال را روی خروجی سایت خود گذشته‌اند!افشارزاده با تکذیب خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر سرمربیگری منصوریان در استقلال پیش از جلسه امروز، افزود: حتماً عزیزانی که این خبر را منتشر کرده‌اند، مسافر زمان شده‌‌اند و به آینده سفر کرده‌اند. هنوز مشخص نیست در جلسه امروز چه اتفاقی می‌افتد و متاسفانه در برخی رسانه‌ها ذکر شده است جلسه برگزار شده! اما همانطور که گفتم دقایقی بعد نشست ما برگزار می‌شود و سرمربی استقلال را معرفی می‌کنیم.سرپرست باشگاه استقلال اضافه کرد: پس از نشست امروز هیأت مدیره و اجماع در انتخاب سرمربی فصل آینده استقلال، نام این سرمربی به وزیر ورزش و جوانان اعلام می‌شود تا پس از تایید وی، سرمربی جدید استقلال حکم خود را دریافت کند.

از سوی دیگر سایت ورزش 3 نیز در خبر کوتاهی که بر روی خروجی خود قرار داد تاکید کرد که طبق شنیده ها علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال اعلام شده و باشگاه فقط به دلیل اینکه کمی جلوی هواداران استقلال را بگیرد، این خبر  را هنوز رسانه‌ای نکرده است.‌

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید