تحول بزرگ جراحی گوش و حلق و بینی در نظام پزشکی

0

زالی رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: پیشرفت‌های علمی در زمینه گوش‌، حلق و بینی بسیار چشم‌گیر بوده و ما امروز در مرز علم و دانش روز دنیا در حال حرکت هستیم.

به گزارش حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ زالی رئیس سازمان نظام پزشکی در حاشیه مراسم بزرگداشت استاد محمد خرد پیر که در بیمارستان امام خمینی تهران برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد آن بزرگوار گفت: وی یکی از اساتید مشهور و برجسته حوزه سلامت بوده که باید خصلت‌هایش مورد ستایش قرار گیرد و ما باید با معرفی درست این استاد به دانشجوها و جوانان او را الگویی مناسب برای آنها قرار دهیم. 

زالی در ادامه به توصیف ویژگی‌های اخلاقی استاد خرد پیر پرداخت و گفت: جوانمردی از فضیلت‌های درونی استاد بوده و نقش کاریزماتیک وی باعث شده که ما امروز برای بزرگداشت او در اینجا جمع شویم و از دیگر خصوصیات او می‌توانم به بروز بودن در تمام زمینه‌های علمی و داشتن رفتاری شایسته درخور شاگردانش اشاره کنم. 

زالی در ادامه افزود: پیشرفت های علمی در زمینه گوش و حلق و بینی بسیار چشمگیر بوده و ما امروز در مرز علم روز دنیا در حال حرکت هستیم وبا سخت کوشی متخصصین و اساتید در کشور عمل‌های بسیار سختی در این رشته پیچیده و ظریف در نقاط مختلف کشورمان انجام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این رشته اکنون در اوج قله افتخار ایستاده است و امیدواریم که با حرکت درست درمسیر مناسب بتوانیم به اهداف مورد نظر خود در این زمینه دست یابیم

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید