تحویل یک ساعته سفارش در آمازون!

0

تحویل یک ساعته سفارش در آمازون!

فروشگاه بزرگ و بی نظیر آمازون همواره در حال ارائه خدمات جدید و نوآورانه به کاربران در سراسر جهان می باشد. به دلیل تعداد بالای کاربران آمازون، به طور معمول بیشتر خدمات جدید آنها توسط رسانه ها معرفی و مورد بررسی قرار می گیرد آمازون به تازگی اعلام نموده که امکان تحویل سفارشات در تنها 1 ساعت را فراهم آورده است تا سطح رضایت مشتریان افزایش یابد.

 این سرویس در حال حاضر در مناطقی مانند سن خوزه، سن فرانسیسکو، Mountain View و کوپرتینو ارائه می گردد که در بخش کوپرتینو دو شرکت گوگل و اپل به صورت مستقیم به ارائه سرویس می پردازند و آمازون می تواند به این صورت رقابت مستقیمی با آنها داشته باشد. آمازون در اقدام بعدی قصد ارائه سرویس تحویل سفارش سریع در مناطق دیگر مانند سن آنتونیو، آستین، دالاس و هیوستون دارد و به زودی شهرهای جدیدی نیز به این فهرست اضافه می گردند. البته برای دریافت سفارشات خود در مدت 60 دقیقه و حتی کمتر از آن باید مبلغ 7.99 دلار پرداخت کنید که تمام روند ثبت سفارش و پرداخت هزینه توسط اپلیکیشن مخصوص سیستم عامل اندروید، iOS و Kindle انجام می شود. در صورتی که برای دریافت سفارشات عجله ندارید، آمازون می تواند در مدت تنها 2 ساعت به صورت رایگان به شما خدمت رسانی کند.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید