تخصیص اعتبار 100میلیارد تومانی تربیت بدنی در انتظار پاسخ مجلس

0

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش گفت: تخصیص اعتبار 100میلیارد تومانی تربیت بدنی سال تحصیلی آینده در انتظار پاسخ مجلس است.

مهرداد حمیدی معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی  در خصوص بودجه امسال تربیت بدنی گفت: در پیش‌نویس لایحه 100 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و به محض اینکه این مبلغ در مجلس تصویب شود، پس از ابلاغ آن اقدامات مربوطه در حوزه تربیت بدنی اجرایی می‌شود.

وی عنوان کرد: منتظر تصویب اعتبارات در مجلس هستیم تا برنامه‌های در نظر گرفته به طور کامل انجام شود البته اکنون با یک دوازدهم این مبلغ و بر مبنای بودجه سال گذشته اعتبارات برای برنامه‌ها هزینه می‌شود.

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش اظهار کرد: تا سال گذشته هزینه‌ها به صورت برنامه‌ای در نظر گرفته می‌شد اما اکنون در قالب بودجه عمل می‌کنیم و بر همین اساس برنامه‌های در نظر شده را اجرایی کردیم تا به طور کامل ردیف بودجه به برنامه‌ها اختصاص یابد.

حمیدی با اشاره به اینکه برای اوقات فراغت دانش‌آموزان برنامه‌های بسیاری در نظر گرفته شده، بیان کرد: همایش‌های بسیاری در استان‌های سراسر کشور برای هر چه بهتر برگزار شدن اوقات فراغت دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی در خصوص زمان مشخص شدن وضعیت بودجه گفت: احتمالا تا هفته آینده وضعیت بودجه و میزان تخصیص اعتبارات مشخص می‌شود و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم صد در صد اعتبار تخصیص یافته را دریافت کنیم چرا که اعتبارات به صورت سه ماهه به مراجع ذیربط پرداخت می‌شود. 

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید