تخفیف ویژه سانگ‌یانگ برای خریدارن بریتانیایی Turismo MPV

0

به تازگی کمپانی سانگ‌یانگ با اقبال و استقبال زیادی در بریتانیا روبرو شده و این موضوع باعث شده تا کمپانی سانگ‌یانگ، مدل‌های جدید خودروی TURISMO را با تخفیف‌هایی ویژه، تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ عرضه کند. برهمین اساس مشتریان سانگ‌یانگ در بریتانیا با خرید خودروهای TURISMO EX(گیربکس دستی)، TURISMO EX(گیربکس اتوماتیک)و TURISMO ELX فول آپشن؛ تا سقف ۱.۲۵۰ پوند تخفیف می‌گیرند.

p1.Turismo_2016

مدل ارتقاء یافته TURISMO EX، امکانات و ویژگی‌هایی مانند؛ روکش چرمی، گرمکن صندلی، شیشه دودی و مخصوص، به منظور حفظ حریم شخصی سرنشینان را داراست. این مدل را می‌توان با تخفیفی ۱۰۰۰پوندی خریداری کرد. مدل اتوماتیک این خودرو نیز با تخفیفی ۷۵۰ پوندی عرضه می‌شود.

مدل اتوماتیک و فول آپشن  TURISMO ELX، هم با امکاناتی مانند؛ شیشه‌های خورشیدی، رینگ‌های ۱۷ اینچی و برف‌پاکن‌های اتوماتیک، با تخفیفی ۱۲۵۰ پوندی عرضه خواهد شد.

این خودرو مجهز به یک پیشرانه ۲.۲ لیتری دیزلی، با استاندارد آلایندگی یورو ۶ است. پیش از این، برای انتقال قدرت پیشرانه مذکور به چرخ‌ها، از یک گیربکس دستی ۶ سرعته استفاده می‌شد؛ ولی مدل اتوماتیک و ارتقاء یافته آن، مجهز به یک گیربکس ۷ سرعته مرسدس بنز است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید