تداوم تنبیه انضباطی دروازه بانی که به منصوریان پیامک زده بود:بای بای!

0

ورزش > لیگ برتر – سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: حضور بازیکنان در تیم های ملی بزرگسالان و امید به ما خیلی کمک کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری پیش از  بازی تیمش برابر گسترش فولاد حاضر شد. 

منصوریان گفت: «فردا بازی مهمی داریم. رقیبمان تیمی‌است که یکی از زیباترین بازی‌های لیگ برتر را ارائه می‌دهد. گسترش تغییرات زیادی داشته و برای ما تیمی قابل احترام است. 4 بازیکن غایب داریم و بازیکنان تیم ملی را اصول حرفه‌ای ایجاب می‌کرد به خاطر شرایط بدنی و خستگی‌شان به تبریز نیاوریم.»

منضوریان همچنین گفت که بیرانوند به تمرینات تیم بازگشته است، اما او را همراه خود برای این بازی به تبریز نیاورده‌ایم. بیرانوند که تا سه شنبه در اردوی تیم نفت برگشته است ، در هفته های گذشته رفتاری غیر حرفه ای داشت و بعد از ننشستن روی نیمکت نفت در بازی با استقلال ، با دعوت شدن به اردوی تیم ملی به مربیانش اس ام اس زد و نوشت:«بای بای!»

او البته بعد از این از کادرفنی تیمش در اردوی تیم ملی عذرخواست اما کارلوس کروش در بازی با ژاپن این بازیکن را در لیست 18 نفره خود قرار نداد تا دلهره بیرانوند برای خط خوردن از اردی بعدی تیم ملی بیش از قبل شود. حالا بازی نکردن در لیگ ، تلنگری بزرگ برای این دروازه بان می شود تا در ست 23 سالگی یاد بگیرد برای بزرگ بودن ، چه باید بکند. 

مربی تیم نفت ادامه داد: «سال گذشته تنها تیمی بودیم که 9 بازی بیشتر از سایرین انجام دادیم. امسال هم تغییرات زیادی داشتیم و طبیعی است که همانگی‌مان زمان ببرد. تعطیلات لیگ علی‌رغم اعتراض مربیان، به نفع تیم ما بود تا از نظر فنتی تیم را دوباره بسازیم.»

منصوریان در پایان اشاره کرد: «این فصل هشت تیم برای قهرمانی می‌جنگند و در نیم فصل دوم شرایط متفاوتی را شاهد خواهیم بود. حضور بازیکنان در تیم ملی به نفع ما است و بار فنی آن ها را بالا می‌برد. بازیکنان ملی‌پوش درک تاکتیکی بالاتری خواهند داشت. باید در مورد ملی‌پوشان دید ملی داشته باشیم و فقط باشگاه را ملاک قرار ندهیم.»

258 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید