تداوم فعالیت کانون‌های ورزشی در طول سال تحصیلی

0

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از ادامه فعالیت کانون های ورزشی تابستانی در طول سال تحصیلی خبر داد.

مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار   حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی  ،در خصوص وضعیت توجه به بحث تربیت بدنی دانش آموزان در ایام تابستان گفت: هفت هزار مدرسه برای غنی کردن اوقات فراغت دانش آموزان در قالب کانون های ورزشی ایجاد شده و فعالیت خود را ادامه می دهند .

وی ادامه داد: در استان هایی که شرایط آب و هوایی امکان حضور دانش آموزان در مدرسه را فراهم کند ، این کانون ها شکل گرفته اند و سعی داریم این فعالیت محدود به ایام تابستان نباشد و در طول سال تحصیلی نیز شاهد تداوم فعالیت کانون های ورزشی دانش آموزی باشیم.

حمیدی با اشاره به اینکه دراین کانون ها از معلمان تربیت بدنی مدارس بهره گرفته می شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه کانون های ورزشی در مدارس ایجاد شده اند لذا با محل سکونت دانش آموزان فاصله چندانی ندارد و از نظر  امکان دسترسی مشکلی ایجاد نمی کند.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: در کنار برنامه های متعدد آموزش و پرورش برای غنی کردن اوقات فراغت دانش آموزان ، بحث کانون های ورزشی را با تمام امکاناتی که در دسترس داریم ، دنبال می کنیم تا این امر در کنار رشد پرورشی و آموزشی با کیفیت هرچه بیشتر انجام شود. 

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید