تذکر کتبی کفاشیان به کروش/ بدون اجازه من حق مصاحبه نداری

0

ورزش > لیگ برتر – علی کفاشیان که در مقابل تمام مصاحبه ها و بیانیه های چند روز اخیر کروش و اسدی واکنش جدی نداشت، حالا به کروش تذکر داده که دیگر بدون اجازه حق مصاحبه ندارد. اما او چنین تذکری را به اسدی که طرف دیگر این دعواست، نداده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کفاشیان در حاشیه امضا توافق نامه با فدراسیون فوتبال نروژ به ماجرای درگیری کروش و اسدی پرداخت و گفت: وجود چنین فضایی تاسف برانگیز است و ما به کروش تذکر کتبی داده ایم که هرگونه مصاحبه بدون اجازه فدراسیون تخلف محسوب می شود.فردا دوشنبه در جلسه ای حضورا این تذکر را به صورت جدی به کروش ابلاغ خواهم کرد. در ایجاد چنین فضایی رسانه ها مقصر هستند و آنها سنگی در چاه انداختند که حالا صد نفر باید آن را دربیاورند. این اختلاف نظر نباید رسانه ای می شد.
کفاشیان در پاسخ به این که آیا در جلسه با کروش اسدی هم حضور خواهد داشت گفت: من جلسه ای با کروش برگزار می کنم و تذکراتم را به او می دهم و اگر نیاز باشد اسدی را به جلسه فرا می خوانم تا توضیحاتش را بدهد. کروش و اسدی باید برنامه های خودشان را بر اساس وظایفشان پیگیری کنند و به آن ها فکر کنند تا حاشیه ای پیش نیاید.
رییس فدراسیون فوتبال درباره واکنش فدراسیون به شکایت احتمالی باشگاه استقلال از کروش به دلیل آنکه مربی تیم ملی علت دعوت نکردن مهدی رحمتی را مشکل شخصیتی او عنوان کرده است، گفت:‌ این حرف را کروش زده و درباره آن از خودش بپرسید.

همچنین اسدی دبیرکل فدراسیون درباره اینکه آیا کروش از شما امکانات درخواست کرده گفت: من و کروش دو جلسه با هم برگزار کردیم که جلسه اول در حضور کفاشیان برگزار شد و جلسه دوم برای رفع ابهامات برگزار شد و جلسه دیگری با هم نداشتیم. ما در فدراسیون مسئول هستیم تا با همه بضاعت خود برای موفقیت تیم ملی تلاش کنیم.

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید