ترامپ گردانندگان یک حساب توییتری را تهدید کرد

0

ترامپ گردانندگان یک حساب توییتری را تهدید کردبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، فارس به نقل از واشنگتن پست نوشت: ترامپ پس از انتشار مطلبی در حساب توییتر این سازمان در مورد کمتر بودن تعداد افراد شرکت کننده در مراسم تحلیف ترامپ در مقایسه با اوباما شخصا مایکل تی رینولدز مدیر سازمان مذکور را احضار  کرد تا با وی صحبت کند.

وی در جریان یک مکالمه تلفنی در شنبه گذشته شخصا به رینولدز دستور داد تا عکس های جدیدی از جمعیت حاضر در برابر کاخ سفید در واشنگتن یک روز قبل از برگزاری مراسم تحلیف ارائه دهد. ترامپ معتقد بوده که این عکس ها ثابت می کند رسانه ها در مورد تعداد افراد در این مراسم دروغ گفته اند. ظاهرا ترامپ بر این باور است که رسانه ها این عکس ها را به جای عکس های روز برگزاری مراسم تحلیف منتشر کرده اند تا مردم را فریب دهند.

ترامپ همچنین از ارسال یک توییت همراه با عکس در حساب کاربری این سازمان که در آن دو عکس از افراد حاضر در مراسم تحلیف اوباما و ترامپ با یکدیگر مقایسه شده اند تا جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ترامپ کمتر نشان داده شود نیز بسیار اظهار خشم کرده است.

ماموران کاخ سفید در جریان تماس با رینولدز شماره تلفنی را برای تماس به وی داده اند و وی بعد از تماس چند لحظه ای گوشی را نگه داشته و سپس مستقیما با رییس جمهور آمریکا صحبت کرده است. ترامپ تا به حال بارها رسانه های مشهور آمریکا را به دروغگویی و ریاکاری متهم کرده و خواستار تغییر رویه آنها شده است.

رسانه های مختلف آمریکایی اصرار دارند که تعداد جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ترامپ یک سوم جمعیت حاضر در مراسم تحلیف اوباما بوده و این امر ترامپ را عصبانی کرده است. رینلودز در واکنش به درخواست های ترامپ تعدادی عکس هوایی از طریق وزارت کشور آمریکا برای کاخ سفید ارسال کرد. هر چند که به نظر نمی رسد که این عکسها هم ادعاهای ترامپ در مورد حضور جمعیت یک میلیون نفری در مراسم تحلیفش را اثبات کند.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید