تربیت نیروی مهارتی، عمل به‌ آرمان‌ها امام (ره) و انقلاب است

0

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی گفت: با تربیت نیروی ماهر و توانمند ، آرمان‌های امام (ره) و انقلاب اسلامی را در جامعه محقق می‌سازیم.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ، طبق تقویم آموزشی وزارت علوم دهم خرداد روز تجدید میثاق با امام راحل (ره) نام‌گذاری شده است به همین مناسبت روئسا ،اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام تجدید میثاق کرده و با جانشین ایشان رهبری معظم انقلاب تجدید بیعت به عمل آورند.

بهزاد بهرامی‌‌نصب معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی در این خصوص گفت: بیش از 500 نفر از روسا و اعضای هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی ضمن تجدید میثاق از آرمان‌های امام خمینی با مقام معظم رهبری بیعتی دوباره کرده تا بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌‌ها انقلاب امام و رهبری  ثابت کنند.

وی بیان کرد: هر چه ما ایرانیان وحدت کلمه را بیشتر حفظ کنیم سبب شکست دشمنان قسم خورده این نظام مقدس و انقلاب می‌شود و با این کار ملت خودشان را در برابر هر گونه بلایی بیمه می‌کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی تأکید کرد: دانشگاه علمی کاربردی با هدف قرار دادن مهارت‌آموزی و تربیت تکنسین و مهندسین ماهر و کاردان با حل کردن معضل اشتغال در جامعه یک بخش از آرمان‌‌های امام را تحقق می‌بخشد.

وی یادآور شد: من امیدوارم همه دانشگاهیان با جدیت تمام اتحاد و یک پارچگی را حفظ کنند تا در آینده شاهد پایداری بیشتر مردم در همه زمینه‌ها به خصوص علمی و پژوهشی باشیم.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید