ترفندهایی برای مدیریت بهتر حافظه تلفن همراه + آموزش

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، معمولاً وضعیت استفاده دستگاه از رم موضوعی است که خیلی از کاربران تلفن‌های اندرویدی به آن اهمیت می‌دهند و قصد دارند تا به بهترین شکل ممکن این کار صورت بگیرد تا تلفن هوشمندشان عمر مفید و بدون دردسری را طی کند.
ارسال عكس
رم اندروید مارشمالو خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید + آموزش

اندروید مارشمالو با ابزار و اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، موجب می‌شود که بتوانید به صورت حرفه ای بر روی فعالیت‌های رم دستگاهتان نظارت داشته باشید. در یک حرکت جالب، گوگل در نسخه جدید سیستم عامل اندروید یک قسمت جداگانه را جهت تنظیمات رم در نظر گرفته است و این بدان معناست که برای گوگل نیز این قضیه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

ابتدا وارد بخش تنظیمات Settings دستگاه خود شوید، در اینجا شما گزینه ای به نام Memory را خواهید یافت. این بخش که به صورت مجزا مربوط به رم دستگاه شما می‌باشد به تازگی در اندروید مارشمالو به این سیستم عامل افزوده شده است.

ترفندهایی برای مدیریت بهتر حافظه تلفن همراه + آموزش

رم اندروید مارشمالو خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید + آموزشبا ورود به این گزینه شما با محتویات رم خود روبه رو خواهید شد، به صورت پیش فرض نمایش فعالیت‌های رم تلفن هوشمندتان بر روی ۳ ساعت اخیر تنظیم شده است. از بخش بالا و مطابق تصویر می‌توانید آن را تغییر داده و بازه‌های زمانی مختلف شامل ۶ ساعت، ۱۲ ساعت و ۱ روز را نیز بسته به نوع بررسیتان انتخاب نمایید. در زیر به بررسی اطلاعات در این صفحه می‌پردازیم:
 
Performance : وضعیت رم شما که باید همیشه در حالت Normal باشد

Total Memory: تمام ظرفیت رم دستگاه شما

Average Used (%) : متوسط استفاده دستگاه از رم در بازه زمانی مشخص شده

Free: مقدار فضای آزادی که به صورت متوسط در بازه زمانی مشخص شده در رم موجود بوده است

Memory Used by apps: با ورود به این گزینه می‌توانید ریز استفاده اپلیکیشن‌ها از رم خود را مشاهده کرده تا بتوانید در صورت استفاده نا معقول یک اپلیکیشن از رم، جهت جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه، آن را حذف نمایید.

ترفندهایی برای مدیریت بهتر حافظه تلفن همراه + آموزش

ترفندهایی برای مدیریت بهتر حافظه تلفن همراه + آموزش
ترفندهایی برای مدیریت بهتر حافظه تلفن همراه + آموزش

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید