ترویج ورزش همگانی اولویت اصلی معاونت ورزشی دانشگاه آزاد

0

معاون ورزشی دانشگاه آزاد گفت: ترویج ورزش همگانی و ورزش حرفه‌ای و همچنین بدست آوردن سهمیه بیشتر از اهداف متعالی معاونت ورزشی دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ؛ دکتر محمد دادکان معاون ورزشی دانشگاه آزاد در مراسم تجلیل از دانشجویان مدال آور این دانشگاه گفت:‌ هدف معاونت ورزشی دانشگاه آزاد این است که ورزش همگانی را ترویج دهد علاوه بر ‌آن وارد کردن مسابقات ورزشی در واحدهای دانشگاه و ترویج ورزش حرفه‌ای از دیگر اهداف این معاونت است. 

وی با بیان اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه نیز تعطیل شده است؛ افزود: این باشگاه در حال حاضر دارای اساسنامه است و ریاست آن نیز انتخاب خواهد شد. 

معاون ورزشی دانشگاه آزاد اظهار کرد: این دانشگاه دارای 6 سهمیه آسیایی در ورزش حرفه‌ای است که دو سهمیه مربوط به تیم شمشیر بازی،‌ دو سهمیه برای کاراته، یک سهمیه ویژه بسکتبال و یک سهمیه نیز مختص والیبال دختران است، علاوه بر آن دانشگاه دارای 5 سهمیه‌ی دیگر هم است که مربوط به رشته واترپلو بوده ولی هنوز مسابقات آسیایی نرفته‌اند. 

دادکان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 10 تیم در باشگاه کشور به قهرمانی رسیده است و امیدواریم در ‌آینده سهمیه بیشتری را برای ورود به مسابقات و بازی‌های آسیایی در دانشگاه آزاد بدست آوریم.

 

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید