تست نسل جدید ولوو XC60 در آمستردام هلند

0

در جدیدترین عملیات ثبت تصاویر مخفی از خودروهای جدید درحال تست، اینبار خبرنگاران در کمین نشسته موفق به شکار چندین عکس از نمونه اولیه نسل جدید ولوو XC60 در شهر آمستردام هلند شدند. این مدل جدید قرار است بر روی معماری محصول مقیاس پذیر ولوو (SPA)، که در حال حاضر محصولاتی همچون شاسی بلند XC90 مدل ۲۰۱۶، سدان S90 مدل ۲۰۱۷ و استیشن V90 مدل ۲۰۱۷ مبتنی بر آن هستند، توسعه یابد. عکاس این تصاویر که نتوانسته فضای داخلی را توسط دوربینش شکار کند، در گزارش خود به فضای کابین بزرگتر و متفاوت تر نسبت به نسل قبلی اشاره کرده است.

2017-Volvo-XC60-prototype-front-three-quarter

این شرکت سوئدی از استتار بسیار حجیم و سنگینی هنگام تست این خودرو استفاده کرده و این موضوع بحث درباره ظاهر خودرو را بسیار دشوار می‌کند. اما از ظاهر چراغ ها اینطور می‌توان برداشت کرد که همان خط LED شبیه به چکش در مرکز آن حفظ شده و تفاوت زیادی با نسل قبلی خود ندارد.

2017-Volvo-XC60-prototype-rear-three-quarter-1

حتی قبل از اینکه این تصاویر ثبت شوند، ولوو از به‌روز رسانی‌هایی در مدل ۲۰۱۷ این خودرو خبر داده بود. از مهمترین تغییرات می‌توان به پیشرانه جدید ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژردار و ارتقاء یک نرم افزار موبایلی و یکپارچه کردن آن با سیستم خودرو برای انجام بعضی کارها مثل قفل کردن درب‌ها و کنترل سیستم گرمایشی و سرمایشی از راه دور توسط موبایل اشاره داشت. براساس بازار هدف برنامه‌ریزی شده، این خودرو در مدل های گاز سوز، توربو دیزل و هیبریدی و همینطور گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته با حالت چرخهای متحرک جلو و یا هر چهار چرخ متحرک عرضه خواهد شد. انتظار می رود سال آینده از این کراس اور سوئدی رونمایی شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید