تسلا اولین فروشگاه پرچمدار خود را در استرالیا افتتاح کرد!

0

حالا تسلا پا را از ایالات متحده فراتر گذاشته و به بازار پر رونق استرالیا قدم می‌گذارد. با افتتاح اولین فروشگاه رسمی خود به عنوان یک فروشگاه پرچمدار، شروع یک اقدام جهانی برای بازاریابی مستقیم را خبر می‌دهد. البته در این فروشگاه فقط خودروهای برقی و لوکس تسلا به نمایش و فروش گذاشته نشده است. بلکه آنجا از باطری‌های خانگی گرفته تا لباس‌های ویژه تسلا را میتوانید تهیه کنید.

این برند علایق خاصی دارد و با یک حوزه صنعتی خاص مثل خودرو ارضا نمی‌شود. اینجاست که مانند یک نوجوان پر شور و با انرژی به سمت مباحث و بخش‌های نوین و خلاقانه زندگی حرکت میکند. از طرفی با سولار سیتی به تجارت انرژی پاک میپردازد و برای حفظ آن باتری‌های خانگی را ارائه می‌دهد. از طرف دیگر بازارهای مصرفی را هدف می‌گیرد و خرده فروشی مستقیم فکر می‌کند.

https___blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_131831_IMG_2549

البته هدف اصلی از بازگشایی این فروشگاه و شعب بعدی در آینده آگاهی دادن به مردم و فرهنگسازی مصرف انرژی و استفاده از انرژی‌های پاک عنوان شده است. گویا در ظاهر امر تسلا بیشتر به نمایشگاهی برای برندینگ خود به آن نگاه می‌کند. سخنگوی تسلا هیث واکر این گونه توضیح می‌دهد:

تفاوت اینجاست که ما یک فروشنده سنتی نیستیم، و هیچ جنسی را در فروشگاه‌هایمان انبار نمی‌کنیم. هدف ما آگاهی دادن به مردم و ایجاد این فرصت است که درباره محصولات ما چیزی یاد بگیرند و حتی بتوانند خودروهای ما را آزمایش کنند.

البته از حق نگذریم این فروشگاه دو طبقه به اپل استورها بی‌شباهت هم نیست و مسلما قبل از هر چیز حس بودن در اپل استور را دارد. منتها با تماشای تسلا مدل S که برچسب قیمت زیبا و رویایی ۲۰۰ هزار دلاری خورده است، سریعا متوجه می‌شوید که در اپل استور نیستید!

https___blueprint-api-production.s3.amazonaws.com

این فروشگاه زیبا در خیابان لئوناردز شهر سیدنی واقع شده که نمونه دیگری از آن اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی در شهر ملبورن افتتاح میشود. در هر طبقه این فروشگاه بزرگ دو مرکز پاسخگویی و خدمات به مشتریان وجود دارد. از این نکته هم غافل نشویم که جذابیت این فروشگاه مدیون تسلا مدل ۳ خواهد بود. چرا که قرار است نمایش عمومی تسلا مدل ۳ برای اولین بار اینجا اتفاق بی‌افتد.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید