تسلط مرد ۳۵ ساله به ۱۱ زبان زنده دنیا

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از فارس، یادگیری‌ زبان های خارجی وقتی از یکی و دو تا عبور می کند، تبدیل به مشکل‌ترین کارها در دنیا می‌شود. لوکا کسی است که توانسته در مدت کوتاه، توانایی‌هایش را ثابت کند.

لوکا لامپاریلو اصالتا ایتالیایی است و به زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، هلندی، سوئدی، روسی، لهستانی، پرتغالی، ماندارین چینی و ژاپنی کاملا مسلط است.

وقتی مردم کسی را می‌بینند که به زبان های زیادی مسلط است و آنها را به راحتی و روانی صحبت می‌کند، سردرگمی و هاج واج نگاه کردن به او، جزو اولین واکنش‌هایشان است. آنها همیشه دنبال راه های یادگیری زبان دوم هستند و وقتی در این موقعیت قرار می‌گیرند همه‌ کنجکاوی‌شان به این سمت کشیده می‌شود که واقعا چطور چنین چیزی ممکن است؟

لوکا می گوید، چند زبانه ها به جای اینکه به سختی مسیری که انتخاب کرده‌اند، بیندیشند؛ آرام و فعال هستند و هرچه زمان بیشتر می‌گذرد و راه دشوارتر می‌شود، تلاش‌شان بیشتر و بیشتر می‌شود. تا جایی‌که رقابت و مسابقه‌ای بین چند زبانه‌های جهان شکل می‌گیرد تا برتری یکی از آنها بر بقیه ثابت شود.

لوکا لامپاریلو در ادامه می‌گوید: برای یادگیری این همه زبان خارجی که هر کدامشان به نوعی دشوارند، جدا از مطالعه و تمرین به چیزهای دیگری هم نیاز داری که کمتر از کتاب نیست. دیدن مکان های شگفت انگیز، ملاقات با مردم الهام بخش با بهره گیری از مواد غذایی خوشمزه و گام گذاشتن در سفر بی حد و حصر از کشف خود است.

لوکا در پایان به کسانی‌که قصد یادگیری چندین زبان را دارند توصیه می کند، فراموش نکنند عشق به طبیعت انسان ها، دیدن شگفتی های جهان و علاقه به فرهنگ کشورهای مختلف نه تنها راه را برای آموزش شما هموارتر می‌کند، بلکه انگیزه و اشتیاق شما را چند برابر می‌کند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید