تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد تقویت می‌شوند

0

معاون اجرایی اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه‌های مد نظر برای تقویت تشکل‌های دانشجویی و استادان این دانشگاه خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی موحدی‌نیا معاون اجرایی اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛ در مورد فضاسازی برای فعالیت دانشجویان در دانشگاه اظهار داشت: ما با در اختیار گذاشتن امکانات و آماده‌سازی محیط دانشگاه زمینه فعالیت دانشجویان را بهتر از قبل فراهم می‌کنیم.

موحدی نیا در رابطه با برنامه های مدنظر برای تقویت تشکل‌های دانشجویی و استادان افزود: تا پایان سال، 12 نشست، در نظر گرفته شده که از جمله آنها می توان به 2 نشست تشکل های استادان و دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی و بزرگان نظام اشاره کرد.

معاون اداره کل تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت فعالیت هیات‌های مذهبی و طرحی تحت عنوان هیئت معیار بیان کرد: معیار هیئت به این معنا است که در جامعه، دانشگاه نمونه استانداردی با ملاحظه‌های فقهی و اخلاقی داشته باشیم.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر انحرافات بیان کرد: انحراف از گذشته دغدغه اندیشمندان، متفکران و روشنفکران بوده است، بنابراین به همان میزان که عزاداری و هیئت می‌تواند به حفظ انقلاب و نظام کمک کند به همان میزان نیز می‌تواند پاشنه آشیل جریان انقلابی تشیع باشد و این جریان فکر محور و به دور از هیجان است.

معاون اجرایی اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: برای هیئت های مذهبی برنامه مهمی بعد از ایام محرم داریم و از هیئت های مذهبی واحدها دعوت می شود تا در تجمع ستاد عاشورائیان دانشگاه آزاد اسلامی در تهران شرکت کنند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید