تصاویری از آئودی جدید A8!

0

متاسفانه شرایط خودروی سدان آئودی A8 زیاد مطلوب به نظر نمی‎رسد. این امر باعث تأسف است، زیرا A8 که برای اکثر طرفداران کلاس S و سری ۷ ناشناخته است یکی از بهترین محصولات موجود در بازار محسوب می‎شود. با این وجود، این مدل نتوانسته نظر خریدارانی که به دنبال برندهای شناخته شده هستند را به خود جلب کند و میزان فروش آن کاملا گویای این حقیقت است. تعجبی ندارد که نرخ فروش A8 سدان لوکس آلمانی فول‎سایز خصوصا پس از ارائه خودروی کلاس C جدید، با کاهش روبرو شد.

آئودی برای رسیدن به مرسدس و تقویت سدان A8 که امری بسیار ضروری است، درحال آماده‎سازی نسل چهارم خودروی A8 به‎عنوان یک کروزر لوکس با فناوری قوی است و آن را در اواسط سال ۲۰۱۷ وارد بازار خواهد کرد. این خودروی A8 برخلاف مدل قبلی خطوط زاویه‎ای بیشتر و قاب شیشه جلوی تکی خواهد داشت که براساس طراحی جدید آئودی شکل گرفته‎اند. این طراحی در نمایشگاه خودروی LA برای مدل‎های اولیه مورد بررسی قرار گرفته بود. عکاسان مخفی ما موفق به تهیه چند تصویر از این خودروی سدان بزرگ شدند که در حال دور زدن در پیست نربرگرینگ بود و با وجود استتار سنگین آن مایل به دیدن آن بودیم. اکنون می‎دانیم که خودرو A8 از لحاظ فنی بسیار پیشرفته بوده و بیشتر از بی ام و و مرسدس بنز جوابگوی درخواست مشتریان خواهد بود (امیدواریم بتواند در بازار موقعیت مناسبی کسب کند).

577078

کسانی‎که در انتخاب خودرو محتاط هستند و یا کسانی‎که به دریافت اخباری درمورد خودروهای بدون راننده علاقه دارند، این حقیقت را نمی‎پذیرند که مدل A8 مجهز به سیستم رانندگی خودمختار “Traffic Jam Pilot” است. با این‎حال جای نگرانی وجود ندارد، زیرا این سیستم در سرعت‎های بالای ۳۷ مایل بر ساعت کاربرد ندارد. مدل A8 براساس پلتفرم جدید MLB evo آئودی است که در آن به‎منظور کاهش وزن از آلومینیوم و مهندسی هوشمندانه استفاده شده است. درحال حاضر این پلتفرم در آئودی جدید Q7 استفاده شده و هم برای رانندگی ملایم و هم فضای داخلی اضافی مناسب است. این پلتفرم همچنین با انواع مختلفی از سیستم انتقال قدرت تناسب دارد. این بدان معناست که می‎توان انتظار داشت طیف وسیعی از گاز، دیزل و آپشن‎های هیبریدی از جمله یک پلاگین ترکیبی در آن موجود باشند. در هرصورت، انتظار می‎رود که موتور ۴ لیتری با قدرت ۶۰۵ اسب بخار V8 از مدل فعلی S8 به این مدل منتقل شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید