تصاویری از انفجار گلکسی نوت 7 در زمان شارژ شدن

0

تصاویری از انفجار گلکسی نوت 7 در زمان شارژ شدن

یکی از اتفاقاتی که معمولا پس از معرفی هر یک از تلفن های هوشمند جدید رخ داده و به سرعت در رسانه ها منتشر می شود، خطاها و نقص های احتمالی یک دستگاه است که توسط کاربران مشاهده می شوند. معمولا شرکت های مختلف تلاش می کنند با پیدا کردن معایبی در گوشی های ساخته شده توسط رقبا، برای مدتی هم که شده جو روانی منفی برای خریداران ایجاد کنند. از نمونه این اتفاقات می توان به ماجرای Bendgate برای آیفون ها (که منجر به ایجاد سبک جدیدی از آزمایشات با عنوان مقاومت بدنه شد) تا داستان Pengate که برای گلکسی نوت 5 رخ داد اشاره کرد. به همین دلیل به هیچ عنوان عجیب نیست اگر شاهد انتشار خبرهایی درباره نوت 7 هم باشیم.

بر اساس تصاویری که توسط کاربران چینی منتشر شده، شاهد انفجار وحشتناک یک دستگاه گلکسی نوت 7 هستیم. با وجود دلهره آور بودن چنین اتفاقی هیچ اطلاعاتی درباره دلیل بروز حادثه و تجهیزات مورد استفاده که منجر به انفجار گوشی شده اند در دسترس نیست. تنها نکته ای که به آن اشاره شده، رخ دادن این حادثه در زمان شارژ شدن گوشی با مبدل microUSB به USB-C بوده است. بدون شک سامسونگ با دقت تمام این حادثه را پیگیری خواهد کرد و اطلاعات تکمیلی را در خصوص آن بر اساس بیانیه ای اعلام می کند. اما می توان انتظار داشت در ماه های آینده شاهد انتشار خبرهای مشابهی درباره گوشی های جدید اپل نیز باشیم.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید