تصاویری از مرسدس بنز GLS 2017

0

اگر نمی‌توانید برای دیدن مرسدس بنز GLS تا ۱۷ نوامبر و برگزاری نمایشگاه اتومبیل لس‌آنجلس صبر کنید، می‌توانید در اینجا تصاویر زیبایی از جدیدترین و لوکس‌ترین SUV بنز را ببینید.

2017-Mercedes-GLS-1

جدیدترین اطلاعات واصله از زمان معرفی این خودروی لوکس تاکنون آن بوده است که این خودرو فعلا تنها برای بازار اروپا عرضه شده و به زودی قیمت آن به همراه مالیات برای کشور آلمان اعلام خواهد شد. این SUV غول پیکر آلمانی همراه با ظرفیت ۷ نفر در ماه نوامبر آماده عرضه شده و اولین دستگاه آن در مارس ۲۰۱۶ تحویل مشتریان خواهد شد.

2017-Mercedes-GLS-13

مدل پایه این محصول یعنی GLS 350d 4MATIC تنها محصولی است که از موتور دیزلی بهره برده و می‌تواند تا ۲۵۵ اسب بخار قدرت و ۶۲۰ نیوتن بر متن گشتاور تولید کند. این موتور ۳.۰ لیتری V6 است. قیمت این مدل همراه با مالیات‌های پیش از خرید در آلمان حدود ۶۲.۸۵۰ یورو خواهد بود. دیگر مدل این شاسی بلند لوکس، GLS 400 4MATIC نام دارد که با موتوری ۳.۰ لیتری V6 بنزینی همراه با سیستم توربو عرضه می‌شود که می‌تواند تا ۳۲۹ اسب بخار قدرت و ۴۸۰ نیوتن بر متر گشتاور تولید نماید. قیمت این مدل برابر ۶۴.۴۲۵ یورو خواهد بود.

2017-Mercedes-GLS-60

سومین مدل، GLS 500 4MATIC است که از یک موتور بنزینی ۴.۷ لیتری V8 بهره می‌برد. این پیشرانه غول پیکر می‌تواند ۴۴۹ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتون بر متر گشتاور تولید کند. قیمت این محصول از ۸۱.۶۰۰ یورو آغاز می‌شود. تمام مدل‌های موجود از سیستم گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته بهره خواهند برد.

اما اگر به دنبال محصولی با موتور قویتر هستید، می‌توانید به Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC نگاهی بیندازید. این مدل با بهره‌گیری از یک موتور ۵.۵ لیتری V8 همراه با یک گیربکس اتوماتیک ۷ سرعته می‌تواند تا ۵۷۷ اسب بخار قدرت و ۷۶۰ نیوتون بر متر گشتاور تولید کند. قیمت این محصول برابر ۱۱۳.۵۰۰ یورو است!

2017-Mercedes-GLS-18

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید