تصاویری از موتو Z پلی منتشر شد

0

تصاویری از موتو Z پلی منتشر شد

هنوز مدت زیادی از رونمایی گوشی های جدید لنوو با برند Moto و از سری Z نگذشته است. اما همان طور که پیش بینی هم میشد، لنوو تنها توانسته مالکیت مادی موتورولا را تصاحب کند و تفکرات موتورولا هنوز هم در گوشی های ساخت این برند نمود دارند (از جمله آنها می توان به ماژول های مغناطیسی اشاره کرد). اخیرا نشانه دیگری از تداوم راه موتورولا توسط لنوو منتشر شده و یک گوشی جدید به جمع اعضای خانواده Moto Z پیوسته است.

برند موتو پیش از این دارای چند زیر مجموعه به صورت Moto X، Moto X Play و Moto X Style بود که هر یک از آنها دارای برخی ویژگی های خاص برای گروه مشخصی از کاربران به حساب می آمدند. همان طور که اشاره شد با وجود مالکیت لنوو بر بخش تولید تلفن های هوشمند موتورولا، سیاست های قبلی این کمپانی در حال انجام است و تنها تغییر ایجاد شده، انتخاب اسامی و پسوند های جدید برای گوشی هاست. در حال حاضر دو مدل Moto Z و Moto Z Force معرفی شده اند و اگر به مراسم سال های قبل تحت ریاست موتورلا نگاه کنید جای خالی یک مدل دیگر در خانواده موتو ها به چشم می خورد. این دستگاه همان مدلی است که با نام Moto Z Play شناخته می شود و تصویری از آن نیز در کنار سایر برادرانش منتشر شده است. با اینکه از نظر مشخصات فنی نمی توان اظهار نظر خاصی درباره Moto Z Play داشت به نظر می رسد این دستگاه نیز از سخت افزار مشابه مدل Force استفاده کند. همچنین طراحی دستگاه ها نیز بسیار شبیه به یکدیگر است و در نتیجه ماژولار بودن مدل جدید نیز تائید خواهد شد. هنوز اطلاعات بیشتری درباره زمان عرضه یا ویژگی های فنی این گوشی منتشر نشده است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید