تصاویری از گلکسی Note 5 در قاب شیشه‌ای!

0

در برخی از کشور‌ها کاربران می‌توانند گلکسی نوت ۵ را در 3 رنگ تهیه کنند و در برخی کشور‌های دیگر نیز امکان خرید این محصول با ۵ گزینه وجود دارد. اکنون یکی از کاربران Reddit با نام Skarface08 تصمیم گرفته که گلکسی نوت ۵ خود را که قابی معمولی داشت تبدیل به یک محصول خاص کند که قاب پشتی آن از نوع شیشه شفاف است.

galaxy-note-5-clear-back-5

اما این فرد شیوه متفاوتی را در پیش گرفته است. او به جای اینکه یک قاب جدید برای گوشی خود خریداری کنید، قاب اصلی گوشی را باز کرده و پوشش سیاه رنگ آن را از بین برده است و در نتیجه، قابی شیشه‌ای و شفاف به دست آورده که از طریق آن بخش داخلی گوشی دیده می‌شود. شاید فکر کنید که انجام این کار به‌دلیل اینکه قاب پشتی گلکسی نوت ۵ قابل تعویض نیست ممکن است کار سختی باشد اما گفتنی است که این کار چندان هم چالش بزرگی به حساب نمی‌آید. تنها کافی است که یک تیغه، سشوار قوی و بادکِش داشته باشید و ادامه فرآیند کار ساده‌ای خواهد بود. هیچ پیچی این قاب را در بخش پشتی گوشی نگه نمی‌دارد و با گرم کردن بخش پشتی دستگاه و کشیدن آن با کمک یک بادکش قوی می‌توانید قاب پشتی را از گلکسی نوت ۵ جدا کنید. زمانی که این قاب کمی سرد شد، با کمک تیغه، تمام بخش رنگی قاب را از آن جدا کنید. حال قاب شما آماده است و می‌بایست با کمک یک چسب، آن را به گوشی خود بچسبانید.

galaxy-note-5-clear-back-2

پس اگر شما نیز تصمیم به انجام چنین کاری گرفته‌اید توجه داشته باشید که می‌بایست سشوار قدرتمند خود را به طور مدام حرکت دهید و تمام بخش‌های قاب را گرم کنید و تنها بر روی یک نقطه به مدت طولانی متمرکز نشوید. زیرا این موضوع باعث می‌شود دما دستگاه افزایش یافته و آسیب‌هایی به قطعات داخلی آن برسد. گفتنی است که انجام این عمل در قاب پشتی دستگاه می‌تواند جالب باشد اما انجام چنین کاری برای قاب جلویی چندان جالب و تاثیر گذار نیست.

galaxy-note-5-clear-back-4 galaxy-note-5-clear-back-1 galaxy-note-5-clear-back

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید