تصاویری زیبا از اپل آیفون ۷ پلاس با رنگ جدید و دوربین دوگانه

0

با زمان معرفی آیفون‌های جدید اپل کمتر از یک ماه فاصله داریم که تصاویر باکیفیت جدیدی از آن‌ها در اینترنت منتشر شده است. اکثر تصاویر منتشر شده در گذشته نمونه ساختگی آیفون بودند، اما عکس‌های جدید آیفون ۷ پلاس را در رنگی نشان می‌دهند که هرگز این رنگ را در گذشته برای این مدل ندیده‌اید. نه تنها نمایشگر این دستگاه روشن است، بلکه خبر از رنگ جدیدی برای آیفون‌های امسال نیز می‌دهد.

این تصاویر توسط حساب کاربری توییتر The Malignant فاش شده‌اند، حسابی که در گذشته نیز تصاویر زیادی از آیفون‌های ۲۰۱۶ و باقی دستگاه‌ها منتشر کرده بود. عکس‌های آیفون‌های جدید از سایت PCOnline.cn برداشته شده‌اند، البته منبع اصلی آن‌ها بر روی این وبسایت مشخص نیست. تصاویر بیشتری از این دستگاه‌ها نیز در زوایای مختلف و مقایسه با مدل‌های قبلی آیفون در سایت چینی iFang قرار گرفته‌اند.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-1نکته قابل توجه نام آیفون ۷ پرو استفاده شده برای این دستگاه توسط Malignant است. شایعات اولیه در رابطه با آیفون ۷ از ۳ مدل مختلف حکایت داشتند که شامل آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو با دوربین دوگانه بودند، البته اخیرا در گزارشی اعلام شده بود که مدل آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه عرضه خواهد شد. دوباره به عکس‌ها برگردیم، آیفون ۷ پلاس تمامی المان‌های طراحی شایعه شده در قبل را دارد که شامل نوارهای آنتن و دوربین دوگانه بیرون‌زده است.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-7

عدم وجود جک ۳.۵ میلی‌متری صدا نیز در این تصاویر مشخص است، این پورت با حفره‌های اسپیکر جایگزین شده‌ است (البته نقش آن‌ها هنوز معلوم نیست).

باید بخوانید:  10 کاری که اپل برای باز پس گیری جایگاه از دسته رفته‌اش نیاز دارد!

 

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-5

یکی از قطعاتی که با این تصاویر نمی‌توان وجود آن را تایید کرد، دکمه هوم لمسی است. شایعات گذشته به وجود دکمه لمسی هوم با پشتیبانی از تکنولوژی ۳D Touch به جای دکمه فیزیکی اشاره داشتند.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-2

علاوه بر رنگ جدید بدنه، روشن بودن نمایشگر همراه با سیستم‌عامل iOS 10 است (البته فردی که از دستگاه عکس‌برداری کرده اشاره‌ای به نسخه iOS نکرده است). به احتمال زیاد این دستگاه از چین آمده چراکه زبان آن بر روی چینی تنظیم شده است، همچنین تمامی المان‌های موجود در نسخه آزمایشی iOS 10 مانند ویجت جدید صفحه جستجو و تصاویر پس‌زمینه پیش‌فرض نیز در این تصاویر مشخص است.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-6

سیری نیز در آن غیر فعال است ولی می‌توان از کنترل صوتی استفاده کرد.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-3

اگرچه این تصاویر قطعا هیجا‌ن‌انگیز هستند، ولی احتمال تقلبی بودن آن‌ها یا استفاده از یک کلون (شبیه‌سازی شده) با نسخه سفارشی اندروید نیز وجود دارد.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-8

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید