تصاویری لو رفته از شاسی بلند مازراتی

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، چند مدت پیش یا بهتر است بگوییم در نمایشگاه خودرویی ژنو امسال بود که شرکت خودروسازی مازراتی بعد از کوبانگ، دومین فرزند شاسی بلند خود یعنی لوانته را معرفی کرد و مهم‌ترین ویژگی آن نسبت به کوبانگ هم طی کردن مراحل تحقیقاتی و آماده بودنش برای تولید بود. حال به تازگی در سایت‌های خودرویی تصاویری جدید منتسب به شاسی بلند اولیه مازراتی یعنی کوبانگ با تغییراتی در طراحی ظاهری منتشر شده و گفته شده که آمادگی لازم برای تایید نهایی را بدست آورده است.

براساس جزییات بدست آمده و تصاویری که در دسترس داریم، می‌توان دید که حالا با تغییرات صورت گرفته بر روی مازراتی کوبانگ، چهره‌ای شبیه به مازراتی لوانته بدست آورده است. در این خصوص می‌توان جلوپنجره و چراغ‌های پیشانی را مشاهده کرد که در حقیقت برگرفته از مازراتی لوانته هستند و این شاسی بلند را بیشتر تبدیل به یک مازراتی لوانته کوچک‌تر کرده‌اند.

علاوه بر این دو تصویری که طبق ادعاهای وبسایت منبع توسط منبعی موثق بدست آمده است، احتمالا به صورت انحصاری از پیشرانه‌ای 2 لیتری چهار سیلندر بنزینی و دیزلی استفاده خواهد شد که برای تبدیل و انتقال آن از جعبه دنده‌ای نه سرعته اتوماتیک کمک گرفته می‌شود. هرچند گفته شده که برای نسخه اسپرت آن از پیشرانه‌ای 4.7 لیتری هشت سیلندر سود خواهد برد.

در مورد این خودرو همچنین گفته شده که در پشت برند مازراتی، با قیمتی حدودا 35 هزار یورویی الی 50 هزار یورویی عرضه خواهد شد که تاکنون مازراتی صحبتی در رابطه با آن نکرده و به نظر هم نمی‌رسد پس از تایید نهایی با چنین قیمتی عرضه شود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

منبع: وب‌سایت خودروبانک

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید