تصاویری لو رفته از کارت گرافیک های سفارشی GTX1080/70

0

تصاویری لو رفته از کارت گرافیک های سفارشی GTX1080/70

مهمترین اخبار سخت افزاری جهان در این روزها مربوط به کارت گرافیک های “پاسکال” از انویدیا است.GTX1070/1080 دو محصول بسیار توانمند و نسبتا خوش قیمت (حداقل در نسخه مرجع) هستند که می تواند تابستان کاربران را حسابی داغ نماید.اما در این میان کمپانی های تولید کننده کارت گرافیک،در انتظار کامپیوتکس 2016 و خودنمایی کارت گرافیک های سفارشی هستند.

 

کارت گرافیک های اورکلاک شده،به همراه خنک کننده های اختصاصی و ظاهری جدید که دل کاربران را خواهد برد.تصاویری مبهم و نامفهوم از برخی محصولات منتشر شد.

گیگابایت GTX 1080 XTREME GAMING

با گیگابایت آغاز خواهیم کرد.خانم ها و آقایان آیا شما هم منتظر یک کارت گرافیک با خنک کننده های طولانی WF3 به همراه 3 عدد فن بودید؟اینبار گیگابایت نیز آرایش سامانه خنک کننده خود را تغییر داده است. GTX 1080 XTREMEبر خلاف تصاویر منتشر شده در گذشته،دارای ظاهری کاملا متفاوت است.دو فن در کنار و اما یک فن با ابعادی کوچکتر در وسط قرار دارد.در قسمت جلوی طراحی می توان نشان نورانی X را مشاهده کرد.فن دوم دقیقا در پشت آن قرار دارد.یک PCB سفارشی و صد البته اورکلاک شده،چیزی است که ما از گیگابایت انتظار داریم!

EVGA GTX 1080 SuperClocked

کمپانی با کلاس،خوش تیپ و با شخصیت EVGA را فراموش نکنید!EVGA نیز برای GTX1080/70 خط و نشان کشیده است.ظاهرا در تصاویر بدست آمده،کارت گرافیک EVGA در حال انجام تست است.ظاهرا این محصول به نسخه جدید خنک کننده ACX یعنی ACX 3.0 مجهز است.هر چند که این در ابتدا تنها یک فرضیه است.در قسمت بالای این کارت گرافیک می توان شاهد نام EVGA GTX1080 بود.از دیگر نکات قابل توجه در این کارت گرافیک،ضخامت کم آن است که استفاده در محدودیت ها را آسان می کند.

GAINWARD Phoenix GTX 1080

و اما یکی از واصح ترین تصاویر مربوط به ققنوس GAINWARD است که سیلیکون GTX1080 را دل خود به پرواز در می آورد.در حالی که برخی انتظار استفاده از 3 فن را برای GAINWARD در نظر داشتند،در نهایت نسخه سفارشی این برند با 2 فن دیده شده است.این کارت گرافیک در 3 رنگ متنوع روانه بازار خواهد شد.ظاهر کولر،نشان از سکوت نسبی دارد!

ASUS GTX1080

و در نهایت کارت گرافیک GTX1080/70 از ایسوس را پیش رو داریم.ایسوس تنها به ارائه یک تصویر ساده از کولرهای آینده خود بسنده کرده است. ROG STRIX GTX 1080 سری جدید کارت گرافیک های ایسوس است که ظاهرا به همراه دیودهای نورانی روانه بازار خواهد شد.3 فن در سامانه خنک کننده به چشم می خورد اما ایسوس هم به مانند بسیاری از برندهای دیگر،روشنایی دیودهای رنگی را بسیار جدی گرفته است.پیشبینی می گردد که این کمپانی از کولرهای به مانند STRIX های سری 900 استفاده کرده و اضافه کردن دیودهای نورانی جزو تغییرات آن باشد.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید