تصاویری منتسب به تلفن پرچمدار وان پلاس 5 منتشر شد

0

تصاویری منتسب به تلفن پرچمدار وان پلاس 5 منتشر شد

وان پلاس 3T یکی از بهترین گوشی های هوشمند سال 2016 بود و مطمئنا کاربران زیادی در انتظار معرفی نسل جدید این پرچمدار هستند. طبق گزارشات قبلی، پرچمدار جدید وان پلاس، وان پلاس 5 نام خواهد داشت و به دلیل نحس بودن عدد 4 در فرهنگ چین، این کمپانی نیز قصد ندارد از این عدد در مدل گوشی مهم خود استفاده کند. پرچمداران وان پلاس با هدف بر هم زدن قواعد بازار پا به میدان گذاشتند که این کار توسط مشخصات فنی بسیار بالا و قیمت کاملا رقابتی انجام میگیرد. تاکنون وان پلاس در این امر کاملا موفق کرده است به همین دلیل انتظارات از نسل بعدی پرچمدار این کمپانی زیاد است. در حالی که تا امروز شایعات مختلفی را در مورد وان پلاس 5 شنیده ایم و هنوز چند ماهی تا زمان معرفی این دستگاه باقی مانده است، امروز India Today تصاویری را از این دستگاه به اشتراک گذاشته است.

در تصویر رندر شده ای که به تازگی منتشر شده، نمایی از پنل پشتی پرچمدان وان پلاس را شاهد هستیم. در این بخش اولین چیزی که نظر را به خود جلب میکند، دوربین دوگانه ی این دستگاه است که به شکل عمودی قرار گرفته اند. وان پلاس هنوز از دوربین های دوگانه در گوشی های خود استفاده نکرده است بنابراین وان پلاس 5 اولین گوشی از این کمپانی با این ویژگی خواهد بود. از نظر طراحی پشت دستگاه، شباهت هایی به وان پلاس 3T دیده میشود. بدنه ی دستگاه همچنان فلزی باقی مانده است و کمی انحنا در پشت دستگاه دیده میشود که به بهتر در دست گرفتن این گوشی کمک میکند. گوشه های وان پلاس 5 نیز گرد شده اند. به طور کلی طراحی پشت دستگاه بسیار ساده به نظر میرسد. چیزی که تا امروز همیشه همراه گوشی های وان پلاس بوده است که البته نمیتوان منکر وجود زیبایی در این سادگی شد.

به جز مواردی که در بالا ذکر شد، در تصویر منتشر شده جزئیات خاص دیگری دیده نمیشود. در حالی که منتظر ملاقات با جلوی این پرچمدار نیز هستیم، انتظار میرود نمایشگر وان پلاس 5، مانند بسیاری از پرچمداران مهم امسال دارای حاشیه ی ناچیزی باشد. اما به طور کلی احتمالا وان پلاس زبان طراحی خود را حفظ خواهد کرد و شاهد طراحی متفاوتی از این کمپانی نخواهیم بود. اما مشکوک ترین قسمت تصویر منتشر شده به همان قسمت دوربین دوگانه ی آن بازمیگردد که به نظر میرسد این قسمت با فتوشاپ دستکاری شده و لنز وان پلاس 3T را دو بار در این قسمت در ردیف یکدیگر قرار داده اند. به همین دلیل نمیتوان به طور کامل به این تصویر استناد کرد.

در واقع، پرچمداران وان پلاس در صورت مقایسه ی اولین نسل این دستگاه ها با جدیدترین آنها تغییرات محسوسی را در طراحی دریافت کرده اند اما این تغییرات نسبت به نسل قبل ناچیز بوده اند. وان پلاس بیشتر سعی داشته تا زبان طراحی خود را به تکامل برساند و ایرادات طراحی های قبلی را برطرف کند. این راهیست که اکثر کمپانی های امروزی در حال طی کردن هستند. کاربران نشان داده اند که طراحی گوشی های وان پلاس را میپسندند بنابراین منطقی است که این کمپانی دست به تغییر زبان طراحی گوشی های خود نزند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید