تصاویری که اتفاقی از فولکس واگن تیگوان ۲۰۱۷ نسخه LWB ثبت شد!

0

به‌تازگی در یکی از وب سایت‌های معتبر که اخبار حوزه خودرو را منعکس می‌کند، تصاویری منتشر شده که مربوط به نسخه LWB فولکس واگن تیگوان جدید است. این خودرو نسبت به مدل معمولی آن، از محورهایی با فاصله بیشتر از هم ساخته شده و تصاویر آن به صورت اتفاقی توسط یکی از کاربران سایت carscoops در حین رانندگی در آریزونا آمریکا ثبت شده است.

Volkswagen-Tiguan-Long-2017-2

جای تعجب است که چرا برای تست این خودرو از پوشش‌های استتار استفاده نشده، چون معمولا استفاده از این نوع پوشش برای مدل‌هایی که هنوز به طور رسمی رونمایی نشده‌اند، مرسوم است. براساس گزارش‌های قبلی فولکس واگن فروش این خودرو را برای سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی کرده و سری اول تولیدات هم برای بازار آمریکا درنظر گرفته شده است. نسخه LWB تیگوان در مقایسه با مدل معمولی، حدودا ۱۱۰ میلی‌متر کشیده‌تر طراحی شده که این افزایش طول باعث می‌شود بتوان از ردیف سوم صندلی‌ها در این خودرو استفاده کرد. البته شاید این فضای اضافه شده بیشتر مناسب دو فرد خردسال باشد تا بزرگسال، دقیقا چیزی که در این کلاس خودروها درحال نهادینه شدن است.

Volkswagen-Tiguan-Long-2017-12

به احتمال خیلی زیاد این نسخه هم مانند مدل معمولی به پیشرانه‌های دیزلی و بنزینی توربوشارژردار و همچنین نسخه هیبریدی، مجهز شود. از طرفی شایعاتی وجود دارد مبنی‌بر اینکه این مدل آخرین نسخه تیگوان نخواهد بود و مدل شاسی بلند کوپه ۵ درب هم دربرنامه تولید این شرکت قرار گرفته تا با خودروهایی مثل بی‌ام‌و X4 و مرسدس بنز GLC آنهم با قیمتی پایینتر، رقابت کند.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید