تصاویر اختصاصی سخت افزار از نمایشگاه E3 2016

0

تصاویر اختصاصی سخت افزار از نمایشگاه E3 2016

همان گونه که به طور حتم از آن با خبر هستید اکنون مدتی است که از پایان نمایشگاه E3 2016 زمان می گذرد و ما هم ظرف روز های گذشته به پوشش اخبار و رویداد های این نمایشگاه پایان دادیم. با این حال به منظور خداحافظی رسمی با نمایشگاه E3 امسال در مطلب پیش رو به مرور تصویری برخی از رویداد های نمایشگاه E3 2016 خواهیم پرداخت.

در نمایشگاه E3 2016 مجموعه ی سخت افزار با نمایندگانی رسمی به شکل مستقیم حضور یافته بود و تصاویر موجود در این متن نیز به شکل اختصاصی توسط نمایندگان مجموعه ی سخت افزار در نمایشگاه E3 امسال به ثبت رسیده اند. بنا بر این شما را دعوت می کنیم تا به مشاهده ی این تصاویر ویژه همراه با شرح و تفصیل مختصری از سوی نگارنده ی این متن بپردازید.

 e3-1

نخستین لحظات برگزاری کنفرانس اختصاصی سونی در نمایشگاه E3 امسال و لحظه ی ملاقات با بازی God of War. نمایشی که با ترسیم مراسم شکار نمادین کریتوس (قهرمان محبوب سری God of War) و فرزندش چارلی در دل جنگل همراه بود و بسیاری از علاقه مندان به دنیای بازی های کامپیوتری را غافلگیر کرد.

e3-2 

لحظه ی حضور هیدئو کوجیما بر روی صحنه و نخستین معرفی او از بازی مستقل Dead Stranding در کنفرانس اختصاصی سونی. مسلماً ملاقات با یکی از صاحب سبک ترین کارگردانان حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری از چنین فاصله ای آرزوی بسیاری از هواداران سر سخت سری بازی های Metal Gear است.

e3-3 

شرکت مایکرو سافت با معرفی دو کنسول جدید که یکی از آن ها نسخه ی اسلیم از کنسول اکس باکس وان یعنی کنسول Xbox One S بود حضور نسبتاً موفقی در نمایشگاه E3 2016 داشت. البته بر خلاف کنسول Xbox One S (که در تصویر فوق رنگ و رخ آن کاملاً مشهود است) کنسول نیم چاشت نسل هشتمی شرکت مایکرو سافت یا همان  Scorpioدر نمایشگاه E3 امسال در معرض دید علاقه مندان به دنیای بازی های کامپیوتری قرار نگرفت.

e3-4 

البته علاوه بر معرفی کنسول های جدید توسط شرکت مایکرو سافت، بازی های مستقل مورد حمایت قرار گرفته از سوی این شرکت در قالب پروژه ی اکس باکس پریویو نیز حضور بسیار پر فروغی در نمایشگاه E3 2016 داشتند.

e3-5 

متاسفانه در نمایشگاه E3 امسال نسخه ای جدید از سری دوست داشتنی Okami توسط شرکت کپکام به بازی دوستان معرفی نشد و در عوض آن هواداران این مجموعه تنها فرصت ملاقات با نسخه ای عروسکی از شخصیت آماتراسو را یافتند.

e3-6 

شرکت اسکویر انیکس علاوه بر این که فرصت تجربه ی دمویی از بازی Deus Ex Mankind Divided را در نمایشگاه E3 2016 در اختیار علاقه مندان به این بازی قرار داده بود، این امکان را هم برای آنان فراهم آورده بود تا بتوانند به شکل مستقیم با دستان مصنوعی آدام ینسن ملاقات داشته باشند.

e3-7 

بخش مهمی از بازی های به نمایش در آمده در نمایشگاه E3 امسال را عناوین مبتنی برتکنولوژی  واقعیت مجازی تشکیل داده بودند.

e3-8 

به طور حتم ملاقات مستقیم با بازی Dishonored 2 در غرفه ی اختصاصی شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 2016 یکی از اهداف اصلی بسیاری از شرکت کنندگان در این نمایشگاه به شمار می رفت.

e3-9 

علاوه بر معرفی بازی های جذاب، کیس های بازی جالبی نیز در نمایشگاه E3 2016 در معرض دید علاقه مندان به دنیای بازی های کامپیوتری بر روی پلتفرم PC قرار گرفته بود. محصولاتی که از سوی شرکت هایی نظیر Alienware و سایر فعالان حاضر در این عرصه به نمایش عمومی درآمده بودند.

e3-10 

اگر چه نمایشگاه E3 2016 در دیار غربت برگزار می شد اما در عین حال برخی از نقاط موجود در این نمایشگاه شرکت کنندگان ایرانی حاضر در این نمایشگاه را به یاد خانه می انداخت!

 

و این بود انشای ما از نمایشگاه E3 2016. باشد که علاقه مندان به دنیای بازی های کامپیوتری در سال آینده شاهد برگزاری نمایشگاه پر بار تر و قدرتمند تری در شهر فرشتگان باشند. 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید